Fisher cz7a pro zakup z drugiej ręki

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.

Fisher cz7a pro zakup z drugiej ręki

Postautor: dremar » ndz cze 23, 2013 5:25 pm

Zakupiłem Fishera cz7a pro cewka 8" z przeznaczeniem dla małżonki. Przeczytałem instrukcje i próbowałem ustawień w domu ot tak aby się z nim wstępnie zaznajomić. Wszystkie funkcje działają nie mniej zastanawiam się nad jego czułością. Mam też F75 i jak go włączę i ustawię bardzo dużą czułość (powyżej 90) to od razu wydaje dźwięki. Coś w stylu przesterowania. Podobno to naturalne
Natomiast cz7a jest cichy. Po włączeniu i ustawieniu max czułości zero dźwięku. Oczywiście na metal reaguje ale czy czułość jest prawidłowa. Gdzieś kiedyś czytałem że jeśli przy max czułości sprzęt się nie wzbudza i nie słyszy się zakłóceń to może nie być w 100% sprawny. Jak to jest ?, a może to F75 ma problem ze stabilnością. Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości
dremar
 
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 30, 2010 9:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fisher cz7a pro zakup z drugiej ręki

Postautor: ProScan » ndz cze 23, 2013 7:24 pm

Tyle zdań i zero informacji o czułości (coś o stabilności, przesterowaniu F75 i inne off-topy). Proszę konkrety.

Tutaj są zasięgi CZ. Jeśli są znacznie inne, to możemy zacząć rozmowę:

viewtopic.php?t=1189

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zasięgi - Możliwości - Własności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości