Forum HPP

Komentarze, wnioski, krytyka, sugestie, ogłoszenia, nowości

Forum HPP

Postautor: Piotrek » pn sie 27, 2007 8:44 am

Z gory przepraszam Panie Piotrze ze odgrzebuje ta kwestie ale chcialbym sie odniesc do wypowiedzi Edika.

"Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi, często jeszcze niepełnoletni, generalnie nieuświadomieni... "

Szanowny Ediku,
pragne wyprowadzic Cie z bledu i USWIADOMIC ze forum HPP nie jest, nie bylo i nigdy nie bedzie swiatynia zadnego z konstruktorow/producentow wykrywaczy. Zapamietaj:
TO JA ZABLOKOWALEM I USUNOLEM DO ZRZUTOWISKA POST ALL'A
TO JA ZABLOKOWALEM I ZOSTAWILEM DO DYSPOZYCJI ADMINISTRATORA KOLEJNY POST ALL'A
Wiec wypraszam sobie Twoje teksty i porownania.
Sam nie raz miales okazje "blysnac" na forum i byc moze Twoja niechec do tego forum spowodowana jest ta sytuacja:
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... php?t=5905
Coz... Jakos nikt nie plakal...
Forum HPP jest forum stworzonym przez poszukiwaczy i dla poszukiwaczy z mocno rozbudowanym dzialem technicznym, na tym forum NIE ma i nie bedzie miejsca na prywatne rozgrywki pomiedzy uzytkownikami tego badz innych forum. Wszystkie tego typu posty beda i sa blokowane i umieszczane w specjalnie do tego celu stworzonym miejscu.
Generalnie nie znam forum na ktorym takie praktyki byly tolerowane.
Piorek
Piotrek
 
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 03, 2007 5:58 pm

Re: Forum HPP

Postautor: Edik » pn sie 27, 2007 9:22 am

Kazdy ma prawo mieć swoje zdanie... I ja je podtrzymuje..

Nie wiem tylko czy to jest odpowiednie miejsce, żeby prowadzić tego typu rozmowy..? Przecież moje wypowiedzi(odgrzebywanie ich) nie ma żadnego związku z działalnością tego forum i nie ma nic wspólnego z ProsCanem...

#-o

Potrafisz zrozumieć to co do Ciebie teraz piszę?


EDIK
Edik
 
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Re: Forum HPP

Postautor: Monti » pn sie 27, 2007 10:22 am

Witam

Jako administrator forum HPP dodam kilka słów od siebie.

1.
Edik pisze:Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla...

I właśnie dlatego się nie pojawi, bo forum nie jest niczyją światynią, a obowiązuje tu wszystkich regulamin. I nie ma wyjątków.
Kiedyś kilka razy pisałem zaproszenia do polskich producentów o udział w dyskusjach, prezentacje wykrywaczy (darmowa reklama) itp. Na apel odpowiedział jedynie All i tylko on chciał podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Reszta producentów nawet nie odpowiedziała na moje maile. Szkoda, ale to ich decyzja. Nic na siłę, jak to się mówi.
2.
Edik pisze:Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi, często jeszcze niepełnoletni, generalnie nieuświadomieni...

Gdyby Pan okazał większe zainteresowanie temu forum to wiedziałby Pan, że odsetek osób niepełnoletnich nie jest większy niż na innych forach jak Odkrywca, PS. A z radością obserwuję,że niejeden "młody" poszukiwacz ma czasami "więcej w głowie" niż niektórzy starzy wyjadacze.

Pozdrawiam serdecznie
Administrator forum HPP
Monti
Monti
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 27, 2007 7:15 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Forum HPP

Postautor: Edik » pn sie 27, 2007 12:29 pm

1.
Edik pisze:Wątek raczej się nie pojawi bo forum "Exploracja" jak ktoś ostatnio mądrze powiedział to klan i zarazem świątynia Alla...

I właśnie dlatego się nie pojawi, bo forum nie jest niczyją światynią, a obowiązuje tu wszystkich regulamin. I nie ma wyjątków.


To nie są do końca moje słowa tylko zasłyszane od kogoś kogo bardzo szanuje ale zgadzam się z nimi w 100%

2.
Edik pisze:Nie brakuje mu wiernych ale są to przede wszystkim ludzie młodzi, często jeszcze niepełnoletni, generalnie nieuświadomieni...

Gdyby Pan okazał większe zainteresowanie temu forum to wiedziałby Pan, że odsetek osób niepełnoletnich nie jest większy niż na innych forach jak Odkrywca, PS. A z radością obserwuję,że niejeden "młody" poszukiwacz ma czasami "więcej w głowie" niż niektórzy starzy wyjadacze.


To nie chodzi o to jaka jest przewaga liczebna. Jak zauważyłeś ja przestaje brać udział w dyskusjach bo nie ma nikogo z kim można by pogadać a „stara gwardia” – przepraszam za to wyrażenie, została zakrzyczana przez innych użytkowników, którzy w tej materii są zupełnie zieloni. Nie dziwie się im, że przestali się wypowiadać...

Ja niestety mam taki charakter, że jak słyszę takie banialuki, o których piszę ALL to je zwyczajnie prostuje – nie robię tego ze złośliwości...

Chodzi mi cały czas o dział techniczny. W którym, niektórzy koledzy na przykład Rysa mogą do woli krytykować moje wypowiedzi a nie mają wiedzy. Ale moderator nie reaguje i wycina kawałki moich postów bo z kimś tam jest za pan brat a ze mną najpewniej nie...

Żeby być moderatorem działu technicznego – uważam, że mógłby być to całkiem fajny dział na Twoim forum – trzeba posiadać chociaż elementarną wiedze w tym temacie, inaczej się po prostu nie da kontrolować dyskusji, gdzie priorytetem jest dyskusja merytoryczna...

Jak czytam ostatnie posty kolegi ALL to już nie wiem, do czego to wszystko zmierza...

EDIK
Edik
 
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Re: Forum HPP

Postautor: ProScan » pn sie 27, 2007 12:55 pm

Wątek blokuję - nie ma związku z tematyką tego forum. Nie usuwam tylko z szacunku dla osób wypowiadających się, którzy poświecili swój czas by wygłosić swoje opinie.

Jak sądzę jest to ciąg dalszy tego wątku:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=817

w którym wypowiadam się o polskich wyrobach, co spowodowało rozjuszenie i chamskie wpisy pewnego nieistniejącego już dla mnie Pana na forum HPP.

Dalsze próby ciągnięcia tematu będę zwalczał.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Zawartość witryny proscan.gliwice.pl oraz niniejszego forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron