Nowy wykrywacz Armanda
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Jak bym zrobił dwie diody, to "wysiadacze" na forach by mnie zadusili uwagami, ze nie znam diody dwukolorowej. Na forach, do każdego zastosowanego elementu wykrywacza jest oddzielny specjalista:)
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Z całą pewnością. Osobiście jestem "tradycjonalistą" i dostrzegam, że nie wszystko co nowocześniejsze jest lepsze. W tym przypadku mamy doczynienia ze sprzętem który musi się sprawdzać w każdych (!) warunkach, a inwencja użytkowników jest imponująca 
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Ja mysle że powinien wygladać i sygnalizowac jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=KUoUkG5x ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=KUoUkG5x ... re=related
Re: Nowy wykrywacz Armanda
W pełni się z Tobą zgadzam, ale zapomniałeś podać jego cenę, czy z ceną też się zgadzasz ok. 450 zł?
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Osobiscie nie jestem za żadnym PP ale używanie wymusiły firmy produkujące detektory.
Szybciej mi wychodzi "garściowanie" i sprawniej zarazem.To tak samo można chodzić ze słuchawkami jak i bez nich.I tak i tak będzie sygnał.Czyli jak kto woli.
Szybciej mi wychodzi "garściowanie" i sprawniej zarazem.To tak samo można chodzić ze słuchawkami jak i bez nich.I tak i tak będzie sygnał.Czyli jak kto woli.
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Witam,
Fajny szpadelek, poręczny i ostry - mam podobny ale mi się kończy - gdzie i za ile bo jestem żywo zainteresowany ??
Pozdrawiam,
Fajny szpadelek, poręczny i ostry - mam podobny ale mi się kończy - gdzie i za ile bo jestem żywo zainteresowany ??
Pozdrawiam,
Re: Nowy wykrywacz Armanda
Fajna reklama szpadelka i Minelaba.Widać co sprzęt potrafi. 
