Nowy wykrywacz Armanda

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: Armand »

Jak bym zrobił dwie diody, to "wysiadacze" na forach by mnie zadusili uwagami, ze nie znam diody dwukolorowej. Na forach, do każdego zastosowanego elementu wykrywacza jest oddzielny specjalista:)
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: jarek-pol1 »

Z całą pewnością. Osobiście jestem "tradycjonalistą" i dostrzegam, że nie wszystko co nowocześniejsze jest lepsze. W tym przypadku mamy doczynienia ze sprzętem który musi się sprawdzać w każdych (!) warunkach, a inwencja użytkowników jest imponująca :D
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: terenowiec69 »

Ja mysle że powinien wygladać i sygnalizowac jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=KUoUkG5x ... re=related
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: Armand »

W pełni się z Tobą zgadzam, ale zapomniałeś podać jego cenę, czy z ceną też się zgadzasz ok. 450 zł?
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: terenowiec69 »

Osobiscie nie jestem za żadnym PP ale używanie wymusiły firmy produkujące detektory.
Szybciej mi wychodzi "garściowanie" i sprawniej zarazem.To tak samo można chodzić ze słuchawkami jak i bez nich.I tak i tak będzie sygnał.Czyli jak kto woli.
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: Armand »

filozof
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 25, 2005 9:24 pm

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: filozof »

Witam,
Fajny szpadelek, poręczny i ostry - mam podobny ale mi się kończy - gdzie i za ile bo jestem żywo zainteresowany ??
Pozdrawiam,
jdmd
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Nowy wykrywacz Armanda

Post autor: jdmd »

Fajna reklama szpadelka i Minelaba.Widać co sprzęt potrafi. =D>
ODPOWIEDZ