Coś powalajacego zasięgiem
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Który z XPków będzie miał głębokiego, dopracowanego statyka? Dyskryminacji nie musi być wcale, wystarczy id metali. Chodzi mi o te gałkowe modele bo ten ich najnowszy bezprzewodowy wodotrysk, to porażka jakaś.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
oczywiscie pisze o starych modelach, ten nowy to na razie niewiadoma...
poczytaj sobie opisy na ich stronie, z tego wiem niestety obecnie nie maja nic z trybem statycznym ale ich dynamiki na militarke sa ok.
jesli koniecznie musi byc statyk do zostaje ci tylko C-Scope .
poczytaj sobie opisy na ich stronie, z tego wiem niestety obecnie nie maja nic z trybem statycznym ale ich dynamiki na militarke sa ok.
jesli koniecznie musi byc statyk do zostaje ci tylko C-Scope .
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Ten wynalazek bezapelacyjnie powala zasięgiem wszystkie inne zabaweczki
http://www.youtube.com/watch?v=2E1jfD7iIQ8

http://www.youtube.com/watch?v=2E1jfD7iIQ8

Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2010 5:45 pm przez sten123, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Ten filmik jest bez sensu.
Typowy internetowy śmieć nie niosący żadnej informacji.
proscan
Typowy internetowy śmieć nie niosący żadnej informacji.
proscan
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Dokładnie chodziło mi o f 75 ltd + cewka 38cm
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Nie ważne.
Jakiś facet macha nad czymś.
Zakładając że wiem nad czym, to i tak nie wiemy co jest pod spodem.
I czemu ma to służyć?
proscan
Jakiś facet macha nad czymś.
Zakładając że wiem nad czym, to i tak nie wiemy co jest pod spodem.
I czemu ma to służyć?
proscan
Re: Coś powalajacego zasięgiem
sten123 pisze:Ten wynalazek bezapelacyjnie powala zasięgiem wszystkie inne zabaweczki
Zwykły F75 w ładniejszym ubranku i wymienioną cewką. Szału nie ma, nie wytrzymał u mnie nawat pół roku. Powalać nie powala, bo praca z tym statykiem to porażka. Jak dla mie to właśnie typowa amerykańska zabaweczka.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Mialem kiedys GOLDMAXA i GMAXA (przez jakis czas) i sa to bardzo fajne wykrywki,ale zasiegami to nie powalaly.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
w piasulku i studyjnych warunkach ten mój zestaw pokazał by o wiele więcej 
