Witam!
Szukam jakiegos niedrogiego moneciaka dla ojca. Zastanawiam sie nad kanarkiem 150 i wlasnie takim tesoro. Ace sie lepiej prezentuje (nie to co tesoro 1 potencjometr i goly panel

), ma bardziej ekonomiczne zasilanie. Za compadre przemawia jak to w kazdym tesoro - dyskryminacja. Inne sprzety w tej cenie na monetki nie w chodza raczej w gre, bo zalezy mi na czyms skladanym na 3 czesci (moj jest 2 czesciowy, a chcialbym czasami przy okazji zabrac w plecak cos lekkiego:). I tu pytanie do was, jak sie maja zasiegi obu tych wykrywek (dodam ze jak juz bym tesoro bral to z cewka 20cm, nie mniejsza).
Pozdrawiam!