Używam od .. kurcze to już chyba dwa lata?:)
Jak dla mnie pałąk mógłby byc odrobinę dłuższy, muszę nosić na gołą głowę, czapka się już nie mieści. Solidnie wykonane, daja się nosić nawet w upał. Używam ich do Sovereigna GT - moim zdaniem są dobre ze wskazaniem na bardzo dobre ale to może tylko dlatego tak sądzę że przed nimi używałem tylko bradzo, bardzo tanich sluchawek?
Ja polecam, ale jak masz dużą głowę jak ja

to najpierw je przymierz.