Autorem filmu jest Pasio...
http://www.youtube.com/watch?v=I6SpVDITNac
Pozdrawiam - Gre-gre.
FILMIK...
Re: FILMIK...
Witam
Dobry filmik, na tym powinny polegać poszukiwania - na dobrej zabawie

Dobry filmik, na tym powinny polegać poszukiwania - na dobrej zabawie
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: FILMIK...
Srebro, złoto, czy inne żelastwo są niczym przy pięknie miejsc, w których byłem z wykrywką! Zroszone mgłą o świcie pajęczyny, na łąkach nie zdeptanych... Ale się rozmarzyłem. WIOSNO! WRACAJ!!! 