FILMIK...

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
Gre-gre
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA

FILMIK...

Post autor: Gre-gre »

Autorem filmu jest Pasio...
http://www.youtube.com/watch?v=I6SpVDITNac
Pozdrawiam - Gre-gre.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: FILMIK...

Post autor: ProScan »

:)
Szkodnik
Posty: 61
Rejestracja: śr gru 06, 2006 3:20 pm

Re: FILMIK...

Post autor: Szkodnik »

Witam

Dobry filmik, na tym powinny polegać poszukiwania - na dobrej zabawie :!:

:evil:
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: FILMIK...

Post autor: jarek-pol1 »

Srebro, złoto, czy inne żelastwo są niczym przy pięknie miejsc, w których byłem z wykrywką! Zroszone mgłą o świcie pajęczyny, na łąkach nie zdeptanych... Ale się rozmarzyłem. WIOSNO! WRACAJ!!! :roll:
ODPOWIEDZ