Teknetics T2 a F75

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Lamina »

acha i jeszcze jedno... od prawie roku NIE MA JUZ T2 ze starym softem
na wiosne planowany jeszcze jest T2 LTD Black, ale kiedy to nastapi nie wiadomo.
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: sten123 »

50 cm na 1 zł ??? w dodatku na sens 60 - 70 ??? niewiarygodne
w sieci znalazlem tylko test f75 ltd sens 80 tryb cl zasieg na trzy kopiejki ok42 cm

http://www.youtube.com/watch?v=nPuHJiZD ... _embedded#
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Lamina »

tryb CL nie zwieksz znaczaco zasiegu, to jest do poszukiwania skrytek (co kolwiek by to znaczylo) podane zasiegi sprawdzalem na trybie BOOST
jak juz pisalem w kilku innych forach, moim zdaniem w trybie bost na 60% czulosci detektor ma podobne moze troszke wieksze zasiegi jak dla zwyklego trybu na 100% ale wtedy jest niestabilny (szaleje od okolo 80%) i ciezko cokolwiek przetestowac.
co do testow w ziemi jak juz pisalem nie zdazylem ich zrobic, mam nadzieje ze z kolejna dostawa sie uda.
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: sten123 »

Do zastosowań miejskich parki itp może być problematyczny ze względu na EMI

http://www.youtube.com/watch?v=8zJfOtTWj1A
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Lamina »

to jest norma takie zachowanie na wiekszych czulosciach, to jest tez powodem czemu ja testuje wszystko na czulosciach 60-70%, na tym zakresie wszystkie tekneticsy i fishery sa calkowicie stabilne i nadaja sie do poszukiwan, wszystko powyzej 70% to uwazam za BONUS :)
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: sten123 »

Tutaj gostek pisze że dobrym uzupełnieniem t2 i f75 w miescie jest omega 8000 zwłaszcza z cewką 11''DD

http://translate.google.pl/translate?hl ... B%26sa%3DG =D>
Szkodnik
Posty: 61
Rejestracja: śr gru 06, 2006 3:20 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Szkodnik »

Witam

Wg. najnowszych informacji w okolicach lata ma pojawić się następca Fishera
F75 o nazwie F80,a będzie to...... po prostu ten sam wykrywacz co F75 Ltd, wersja Ltd była niejako wprowadzona w celach sprawdzenia działania funkcji oraz sprawdzenia jak się będzie sprzedawał wykrywacz w wyższej cenie, czyli po prostu Fisher chce znaleźć swoje miejsce w wykrywaczach droższych i niejako wprowadzenie wersji Ltd było sprawdzianem, czy też testem.

Pozdrawiam
:evil:
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Lamina »

Lamina pisze:przed marcem t2 nie ma sie co spodziewac, amerykanie zmieniaja tasme produkcyjna a zamowien od pazdziernika nazbieralo sie juz kilkatysiecy.
t3 na razie nie bedzie... ale moze cos innego... wiecej informacji powinno byc kolo kwietnia maja (jesli sie potwierdza to bedzie ciekawie) wiecej nie pisze bo po prostu nie wiem (ma to byc cos konkurencyjnego dla golmaxx XP zaprojektowane na europe) ceny nie znam i parametrow tez nie... tylko luzne informacje od producenta.

z pomiarow w powietrzu moge potwierdzic ze 1zl wspolczesny w t2LTD dla trybu bost i czulosci 60-70% to okolo 50cm, jak jest w ziemi niestety nie zdazylem sprawdzic, mialem tylko 2 sztuki.


nowy teknetics prawdopodobnie bedzie pracowal na 19kHz ..... wiecej info przekaze zaraz jak tylko cos sie dowiem.... i NIE BEDZIE nazywal sie T3 :) i nie ma zadnego zwiazku z f80, f75 LTD czy T2 LTD, to kompletnie nowy projekt.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: ProScan »

Firstt Texas lubi mnożyć swoje wykrywacze jak króliki - zobaczymy co wyjdzie tym razem

:)

proscan
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 a F75

Post autor: Lamina »

ponoc ma to byc prawie to samo co fisher goldbug (ten nowy) tylko ze z rekojescia od T2 i jakimis funkcjami w menu dolozonymi....
moim zdaniem to bedzie taka zmodyfikowana Omega na 19kHz.
ODPOWIEDZ