armand reaktywacja
Re: armand reaktywacja
Dziękuję za ciekawy wykład 
Re: armand reaktywacja
"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...
Litości !!!!
Litości !!!!
Re: armand reaktywacja
Co do inteligencji, to obecny partner Armanda - mieniący się specem od XLT, wyszydzający kolejne błędy popełnione przez Whitesa, a przy tym zachwycający się trybem Mix mode, okazało się, że w ogóle nie rozumie jak ten tryb działa. Gdy to publicznie wytknąłem, żółć mu się wylała na mnie i na innych ludzi z tego forum. Jak taki "wymieniacz kabelków" śmiał wytknąć geniuszowi ignorancję! Instrukcja była źle napisana!
Armandowi także gratuluję inteligencji przy wyborze partnera.
Tak więc zrobił nam się wątek o inteligencji - przynajmniej coś konkretnego
Pozdrawiam wszystkich z IQ=100 !!
proscan
PS
To jest szczególnie miłe w stosunku do dotychczasowych klientów Armanda. Okazuje się, że dotychczasowo kupowali tylko ci bardziej ociężali umysłowo - dopiero teraz będzie dla inteligentnych.
Gratuluję wyczucia. Widzę, że inteligencja emocjonalna także kuleje.
Armandowi także gratuluję inteligencji przy wyborze partnera.
Tak więc zrobił nam się wątek o inteligencji - przynajmniej coś konkretnego
Pozdrawiam wszystkich z IQ=100 !!
proscan
PS
"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...
To jest szczególnie miłe w stosunku do dotychczasowych klientów Armanda. Okazuje się, że dotychczasowo kupowali tylko ci bardziej ociężali umysłowo - dopiero teraz będzie dla inteligentnych.
Gratuluję wyczucia. Widzę, że inteligencja emocjonalna także kuleje.
Re: armand reaktywacja
Jeśli teraz jakaś firma odczuwa w jakiś sposób konkurencję Armanda, albo jest bezinteresownie złośliwa, może każdego byłego klienta Armanda odesłać do tej wypowiedzi na forum, wskazać ją palcem i powiedzieć:
"zobacz jakie zdanie ma o Tobie producent któremu oddałeś swoje ciężko zarobione pieniądze, ale nie przejmuj się, przecież w szkole też Cię oceniali"
Ciekawe jaka byłaby reakcja takiego klienta, chciałbym zobaczyć tą minę. A jeśli byłby to klient z przed 20 lat, to ho ho, by się działo.
"zobacz jakie zdanie ma o Tobie producent któremu oddałeś swoje ciężko zarobione pieniądze, ale nie przejmuj się, przecież w szkole też Cię oceniali"
Ciekawe jaka byłaby reakcja takiego klienta, chciałbym zobaczyć tą minę. A jeśli byłby to klient z przed 20 lat, to ho ho, by się działo.
Re: armand reaktywacja
Informuję, że wyrażam pozycję obojętną/odrębną/bezstronną w sporze Proscan - Brzęczyszczykiewicz.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje
Re: armand reaktywacja
Tak z czytej ciekawości:
Czy ktoś może mnie oświecić kim jest Pan B..
Facet pojawił się znikąd jakiś rok temu i nagle ma robić tuning xlt?
Czy ktoś może mnie oświecić kim jest Pan B..
Facet pojawił się znikąd jakiś rok temu i nagle ma robić tuning xlt?
Re: armand reaktywacja
Nowy partner Armanda to (współ ?)właściciel firmy Agrotronik, produkującej jakieś sterowniki do urządzeń rolniczych.
Wiemy o nim, jego rodzinie, stanie majątkowym sporo, bo bardzo lubi o sobie pisać - wystarczy poczytać jego posty na forum Odkrywcy.
Co do kwalifikacji, to rok temu nie odróżniał zerowania Thresholdu od automatycznego strojenia do gruntu, ale mam nadzieję, że Armand mu to już wyjaśnił.
Dla mnie facet jest dosyć ponurą postacią. Nie chcę tutaj się rozwodzić, bo wątków byłoby dużo. Poruszę tylko jeden: jego szydzenie (nie krytyka, wytykanie błędów - ale pogardliwa drwina) pod adresem Rutusa i Smętka (o Whitesie czy Garrecie nie wspomnę) szykując się jednocześnie do wejścia na rynek jako producent wykrywaczy jest odrażające. Takie tępienie konkurencji i czyszczenie przedpola metodami mało etycznymi. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie zachowanie, to jest dno.
Prosiłbym zatem o nie ciągnięcie wątku tego pana tutaj. Będzie wykrywacz, to będziemy o sprzęcie, a nie o człowieku pisać.
proscan
Wiemy o nim, jego rodzinie, stanie majątkowym sporo, bo bardzo lubi o sobie pisać - wystarczy poczytać jego posty na forum Odkrywcy.
Co do kwalifikacji, to rok temu nie odróżniał zerowania Thresholdu od automatycznego strojenia do gruntu, ale mam nadzieję, że Armand mu to już wyjaśnił.
Dla mnie facet jest dosyć ponurą postacią. Nie chcę tutaj się rozwodzić, bo wątków byłoby dużo. Poruszę tylko jeden: jego szydzenie (nie krytyka, wytykanie błędów - ale pogardliwa drwina) pod adresem Rutusa i Smętka (o Whitesie czy Garrecie nie wspomnę) szykując się jednocześnie do wejścia na rynek jako producent wykrywaczy jest odrażające. Takie tępienie konkurencji i czyszczenie przedpola metodami mało etycznymi. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie zachowanie, to jest dno.
Prosiłbym zatem o nie ciągnięcie wątku tego pana tutaj. Będzie wykrywacz, to będziemy o sprzęcie, a nie o człowieku pisać.
proscan
Re: armand reaktywacja
Informuję, że firma Armand nie uczestniczy już we wspólnym projekcie produkcji wymienionego wykrywacza.
Re: armand reaktywacja
znaczy się nie będzie finalnego produktu czy produkt będzie tylko pod szyldem Armand?
Re: armand reaktywacja
Czy będzie opisywany finalny produkt, proszę zapytać drugiej strony. Aktualnie firma Armand realizuje inne własne projekty, bez udziału drugiej strony.
Re: armand reaktywacja
Mamy pierwszy konkret:
http://odkrywca.pl/awaria-minelab-xterr ... tml#668160
Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł.
proscan
http://odkrywca.pl/awaria-minelab-xterr ... tml#668160
Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł.
proscan
Re: armand reaktywacja
ProScan pisze:Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł
w tym koszt uszkodzonych elementów: ok. 10zł
