Uchwyt sondy XP

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Uchwyt sondy XP

Post autor: sla1971pw »

Witam Panie Piotrze,zwracam sie do pana z pytaniem odnosnie uchwytow od cewek (ich naprawy).Mam trzy sondy od XP MITO (wloska odmiana GOLDMAX -a),wszystkie maja polamane uchwyty (poza tym sa sprawne).Czy naprawia pan takie usterki?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Uchwyt sondy XP

Post autor: ProScan »

Tak.

:pa

proscan
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Uchwyt sondy XP

Post autor: sla1971pw »

A mozna wiedziec (w przyblizeniu) ile by to kosztowalo?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Uchwyt sondy XP

Post autor: ProScan »

Pytania o koszty proszę na priv.

:pa

proscan
sla1971pw
Posty: 16
Rejestracja: sob gru 19, 2009 5:00 pm

Re: Uchwyt sondy XP

Post autor: sla1971pw »

ODPOWIEDZ