Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: ProScan »

Tylko dla wtajemniczonych

http://www.iranpuls.ir/

:)

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: gawron »

podejmiesz się tłumaczenią :D ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: ProScan »

Myślę że znajdą się woluntariusze - na pewno tacy dobroczyńcy braci poszukiwawczej są pomorskim forum, albo na tezaurusie.

:D

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: gawron »

ciekawe jak oni się łapią w tych kreseczkach i kropkach, głowa boli od samego patrzenia O:)
wert123
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: wert123 »

A mi się strona logowania podoba , od prawej do lewej :D

http://iranpuls.ir/index.php?PHPSESSID= ... rofile;u=1
wiciu_r
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe forum nt wykrywaczy metali!

Post autor: wiciu_r »

Faktycznie wiele tu piszą, chociaż nie piszą co piszą...
Naprawdę dał Pan radę się zarejestrować ???
Chyyyylę czoła głęboko...
ODPOWIEDZ