Przepraszam bo temat juz był, ale są pozamykane i niemogłem się dopisać.
Właśnie leci do mnie Whites 6000 Di Pro Sl z tą nieszczczęsną krzyżową cewką. Cewka była najprawdopodobniej wymieniana (w USA nikt raczej w wymiany kabli się nie bawi) i zaczynam być pełen obaw. Czy problem dotyczy tylko modeli procesorowych, czy w analogu też będzie występował? Czy mogę wysłać sprzęt na przegląd, czy aby z nim jest wszystko OK? Czy problem tych cewek to kolejna rozdmuchana internetowa afera, czy rzeczywiscie realny problem?
Cewka BM 950 krzyzowa i analog
Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog
Proszę wskazać temat, to odblokuję w razie potrzeby (o ile nie będzie czynników mogących to uczynić niewskazanym).
Ja do cewek z krzyżem nie mam uwag, poza ich trwałością mechaniczną. Są naprawialne, a to najważniejsze dla serwisu i posiadacza.
Problem z cewkami "z krzyżem" może wystąpić w dwupłytkowych wersjach 6000.
Bardzo niechętnie widzę wykrywacze "do sprawdzenia". Ale jak się Pan uprze, to można podesłać.
proscan
Ja do cewek z krzyżem nie mam uwag, poza ich trwałością mechaniczną. Są naprawialne, a to najważniejsze dla serwisu i posiadacza.
Problem z cewkami "z krzyżem" może wystąpić w dwupłytkowych wersjach 6000.
Bardzo niechętnie widzę wykrywacze "do sprawdzenia". Ale jak się Pan uprze, to można podesłać.
proscan
Re: Cewka BM 950 krzyzowa i analog
Tu trochę o tych cewkach.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... krzy%BFowa
Dziekuję, zostałem trochę uspokojony. Jeśli nie odnotuję żadnej niestabilności nie będe zawracał głowy, ale wiadomo że zakupy sprzetu używanego na aukcjach to zawsze loteria.
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... krzy%BFowa
Dziekuję, zostałem trochę uspokojony. Jeśli nie odnotuję żadnej niestabilności nie będe zawracał głowy, ale wiadomo że zakupy sprzetu używanego na aukcjach to zawsze loteria.