Explorer -transmiter + telefon

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Explorer -transmiter + telefon

Post autor: terenowiec69 »

Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808. :?:
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Explorer -transmiter + telefon

Post autor: ProScan »

Przy tych kosztach nic, tylko samemu spróbować i dać nam znać jak wyszło.

:1

proscan
DarekD
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:01 am
Lokalizacja: Kutno

.

Post autor: DarekD »

Próbowałem pod Sovereigna i pod Prizma - może badziewny transmiter (20zł z wysyłką http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-lcd-te ... 99412.html) ,może badziewne radio w komórce (Nokia 6300) - NIE DZIAŁAŁO DOBRZE. Transmiter mogę Ci wysłać za free.
ODPOWIEDZ