Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808.
Explorer -transmiter + telefon
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Explorer -transmiter + telefon
Witam,zastanawiam sie nad słuchawkami przewodowo-bezprzewodowymi do explorer Se.Zestaw ma w planach składać sie z transmitera fm,jako nadajnika,odbiór w telefonie komórkowym dzieki wbudowanemu radiu na czestotliwościach fm.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808.
Czy taki zestaw ma sens i czy teoretycznie bedzie działać.Koszty to około 20 zł.Gdzieś przewineło mi sie w necie że koleś z etrackiem czegos takiego używał i działało.Co wy na to.Do wypróbowania mam pod Se i Tm-808.
Re: Explorer -transmiter + telefon
Przy tych kosztach nic, tylko samemu spróbować i dać nam znać jak wyszło.
proscan
proscan
.
Próbowałem pod Sovereigna i pod Prizma - może badziewny transmiter (20zł z wysyłką http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-lcd-te ... 99412.html) ,może badziewne radio w komórce (Nokia 6300) - NIE DZIAŁAŁO DOBRZE. Transmiter mogę Ci wysłać za free.