Właśnie zauważyłem że w najnowszym katalogu Whitesa brakuje wykrywacza XLT Czyżby to zwiastowało już koniec produkcji XLT ???
Jest/był to chyba jeden z najdłużej produkowanych wykrywaczy ???,
Co o tym myslicie ???
Cholerka miałem przez chwilę ten katalog w ręku, ale nie zwróciłem uwagi
Skoro nie ma w katalogu, to znaczy że już za niedługo go nie będzie
Kiedyś musiało to nastąpić.
Ja osobiście bardzo żałuję, że White's nie zdecydował się na przyspieszenie procesora (i co za tym idzie wyświetlacza). Była to bardzo prosta rzecz do zrobienia i dałoby temu modelowi jeszcze kilka lat życia na rynku...
Powiem tak ! Ten wolny procesor i wyświetlacz to jedyna rzecz która mnie w XLT irytowała i powód dla którego się go pozbyłem
Przepraszam że zbaczam z tematu ale spytam nieśmiale : czy może "ktoś" podjął by się reanimacji sprzętu i spróbował przeszczepić mu inny procek ???
Dało by radę ??? Myślę że wiele osób by było zainteresowanych ! Tylko następne pytanie czy byłoby to legalne , taka ingerencja ???
Nie wiem co do legalności (na własne potrzeby prawie na pewno legalne).
Niestety by to miało szansę zadziałać należałoby zaingerować w program w mikro-kontrolerach, a to raczej w przypadku tych, które są użyte byłoby bardzo trudne. Prędzej można by napisać nowy kod na innym procesorze emulującym te staruszki z XLT, niż zhackować to co jest.