Fisher ID Edge

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Fisher ID Edge

Post autor: jacek1 »

Witam

Chcę dla żony kupić Fishera ID Edge.

Co sądzicie o tym wykrywaczu.

Jak jest z maskowaniem?
Jaka jest ergonomia?
Jakie są zasięgi?

A może pomyśleć o CZ 3D.

Nie chcę wykrywacza cyfrowego.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher ID Edge

Post autor: ProScan »

Proszę nie mieszać wątków - dyskusję o CZ wydzieliłem do osobnego wątku.

Nie chcę wykrywacza cyfrowego.


ID Edge jest wykrywaczem cyfrowym, więc temat w zasadzie nie istnieje.

:pa

proscan
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Fisher ID Edge

Post autor: jacek1 »

Przepraszam

Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.

A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher ID Edge

Post autor: ProScan »

Niewiele.

Fajny wykrywaczy, miniaturowa obudowa, dobre osiągi, w miarę prosta obsługa.

Odradzam zakup ze względu na niekompatybilność sond z czymkolwiek i brakiem części zamiennych (z resztą w zasadzie do żadnego Fishera nie mam części - jedynie to co zostało ze starych zapasów).

O maskowaniu nie wiem nic.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ