Witam
Chcę dla żony kupić Fishera ID Edge.
Co sądzicie o tym wykrywaczu.
Jak jest z maskowaniem?
Jaka jest ergonomia?
Jakie są zasięgi?
A może pomyśleć o CZ 3D.
Nie chcę wykrywacza cyfrowego.
Pozdrawiam
Fisher ID Edge
Re: Fisher ID Edge
Proszę nie mieszać wątków - dyskusję o CZ wydzieliłem do osobnego wątku.
ID Edge jest wykrywaczem cyfrowym, więc temat w zasadzie nie istnieje.
proscan
Nie chcę wykrywacza cyfrowego.
ID Edge jest wykrywaczem cyfrowym, więc temat w zasadzie nie istnieje.
proscan
Re: Fisher ID Edge
Przepraszam
Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.
A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?
Pozdrawiam
Mam prawo nie wiedzieć że ID edge nie jest analogiem z nakładką cyfrową.
Właśnie się dowiedziałem że to wykrywacz typowo cyfrowy.
Dlatego nastąpiło zamieszanie.
A co Pan mógłby powiedzieć o Id Edge?
Pozdrawiam
Re: Fisher ID Edge
Niewiele.
Fajny wykrywaczy, miniaturowa obudowa, dobre osiągi, w miarę prosta obsługa.
Odradzam zakup ze względu na niekompatybilność sond z czymkolwiek i brakiem części zamiennych (z resztą w zasadzie do żadnego Fishera nie mam części - jedynie to co zostało ze starych zapasów).
O maskowaniu nie wiem nic.
proscan
Fajny wykrywaczy, miniaturowa obudowa, dobre osiągi, w miarę prosta obsługa.
Odradzam zakup ze względu na niekompatybilność sond z czymkolwiek i brakiem części zamiennych (z resztą w zasadzie do żadnego Fishera nie mam części - jedynie to co zostało ze starych zapasów).
O maskowaniu nie wiem nic.
proscan