Witaj,
nie wiem nic na temat ID Edge natomiast jeśli interesujesz się CZ3D i będziesz miał pytania pisz śmiało to postaram się pomóc
co mogę powiedzieć na początek odnośnie tego sprzętu ???
z sondą 10" dość ciężki, większe żelazo mocno skorodowane pokazuje na kolor ( choć ja uważam to jako zaletę ), łatwa obsługa, raczej mocna konstrukcja
jeśli coś więcej Cię interesuje to pisz
pozdr.warwick
Maskowanie w CZ3D
Re: Maskowanie w CZ3D
To że większe żelazo pokazuje jako kolor to zaleta.W Cortesie mam ustawioną dyskryminacje nisko i łapie mi większe żelazo przez co kopnąłem parę fajnych rzeczy.Łapie mi żelazo od połowy paczki po papierosach i większe.
Jak jest w CZ 3D z maskowaniem?
Czy namierzanie jest dokładne?
Jakie są zasięgi?.
Skłaniam się do CZ 3D dlatego że serwis Id Edge będzie problematyczny a w CZ 3D gałki ,wskaznik wychyłowy , pewnie druk przewlekany i pewnie z serwisowaniem u Proscana nie będzie problemu.
Jak jest w CZ 3D z maskowaniem?
Czy namierzanie jest dokładne?
Jakie są zasięgi?.
Skłaniam się do CZ 3D dlatego że serwis Id Edge będzie problematyczny a w CZ 3D gałki ,wskaznik wychyłowy , pewnie druk przewlekany i pewnie z serwisowaniem u Proscana nie będzie problemu.
Re: Maskowanie w CZ3D
Witam,
żelazo niestety maskuje kolor na CZ3D - nie robiłem dokładnych pomiarów ale sprawdzałem i maskuje przedmiot kolorowy żelaznym jeśli są niej więcej tej samej wielkości... sprawdzane na drobnych moniakach i żelaznych krążkach
namierzanie z sondą 8" to bajka, w punkt
z sondą 10" jest ciut gorzej ale absolutnie bez dramatu
duża różnica w rozłożeniu środka ciężkości między cewkami 8 i 10 cali - na korzyść 8-ki, natomiast różnica w zasięgach jest i to widoczna
pozdr.warwick
żelazo niestety maskuje kolor na CZ3D - nie robiłem dokładnych pomiarów ale sprawdzałem i maskuje przedmiot kolorowy żelaznym jeśli są niej więcej tej samej wielkości... sprawdzane na drobnych moniakach i żelaznych krążkach
namierzanie z sondą 8" to bajka, w punkt
z sondą 10" jest ciut gorzej ale absolutnie bez dramatu
duża różnica w rozłożeniu środka ciężkości między cewkami 8 i 10 cali - na korzyść 8-ki, natomiast różnica w zasięgach jest i to widoczna
pozdr.warwick
Re: Maskowanie w CZ3D
Miedzy cewką 8 cali a 10 cali jest różnica, powiedz mniej więcej jaka jest ta różnica.Chociaż podejrzewam że dla żony będzie 8 cali.
Jak miałeś z zasięgiem?
Skłaniam się ku analogom ponieważ w moich stronach są tereny gdzie żaden wykrywacz cyfrowy nie chce pracować.Przerobione zostały wszystkie wykrywacze z najwyższej półki i tylko wykrywacze analogowe dają sobie radę i to też z lewymi sygnałami.
warwick powiedz ile Cz 3D pracuje na bateriach alkaicznych.Chyba że używałeś akumulatorów.
Pozdrawiam
Jak miałeś z zasięgiem?
Skłaniam się ku analogom ponieważ w moich stronach są tereny gdzie żaden wykrywacz cyfrowy nie chce pracować.Przerobione zostały wszystkie wykrywacze z najwyższej półki i tylko wykrywacze analogowe dają sobie radę i to też z lewymi sygnałami.
warwick powiedz ile Cz 3D pracuje na bateriach alkaicznych.Chyba że używałeś akumulatorów.
Pozdrawiam
Re: Maskowanie w CZ3D
zerknij na ten wątek :
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=82743
wypośrodkuj wyniki a będziesz mniej więcej wiedział jakie są różnice
używam dwóch kompletów akumulatorów: GP (180mAh) i Energizer (175mAh) każdy z kompletów kupiłem w media markt i były drogie ( ok 50zł/szt = 100zł/ 1 komplet) ale uważam że warto - jeden set starcza spokojnie na ok. 15 godzin kopania ( 1,5 dnia)
kolega kupił na all... chyba ze 3 komplety aku Fujicell i wszystkie trzy zjechał w jeden sezon ( spuchły i rozwarstwiły się ) a ja ze swoimi teraz rozpocząłem już trzeci sezon
Akumulatory staram się lądować przed każdym wyjściem
pozdr.warwick
http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=82743
wypośrodkuj wyniki a będziesz mniej więcej wiedział jakie są różnice
używam dwóch kompletów akumulatorów: GP (180mAh) i Energizer (175mAh) każdy z kompletów kupiłem w media markt i były drogie ( ok 50zł/szt = 100zł/ 1 komplet) ale uważam że warto - jeden set starcza spokojnie na ok. 15 godzin kopania ( 1,5 dnia)
kolega kupił na all... chyba ze 3 komplety aku Fujicell i wszystkie trzy zjechał w jeden sezon ( spuchły i rozwarstwiły się ) a ja ze swoimi teraz rozpocząłem już trzeci sezon
Akumulatory staram się lądować przed każdym wyjściem
pozdr.warwick
Re: Maskowanie w CZ3D
Poczytaj też to http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpb ... f=9&t=4930 Piórek mieszka dość blisko od Ciebie , więc może by Ci go pokazał w realu . Tylko na razie pochorował się chłopak ... 