Cewka do sovereign GT

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Cewka do sovereign GT

Post autor: bigi »

Witam :)

Za jakies 3-4 tyg powinienem byc na powrot w domku i juz mnie lapki swierzbia zeby zlapac za wykrywke, ale jednak w planach mam dolozenie cewki DD do tego szacownego sprzetu zaraz po powrocie no i pojawily sie pewne pytania.
Interesuje mnie jakie cewki beda pasowaly do tej wykrywki,
czy od explorera lub quattro mp beda robotac czy musi to byc cewka tylko i wylacznie do GT ?

pozdrawiam
Bambini
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 7:06 pm

Re: Cewka do sovereign GT

Post autor: Bambini »

Cewki od Explorera nie pasują [-(
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Cewka do sovereign GT

Post autor: bigi »

dzieki, wyglada na to ze musza byc to cewki dedykowane do sowy, inne chyba nie pasuja.
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Cewka do sovereign GT

Post autor: bigi »

Witam

czy ktos mnie moze uswiadomic, poniewaz na odkrywcy dostalem odpoweidz ze cewka tornado to DD, a bylem pewien czego innego :) prawda to co gadaja ?

pozdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewka do sovereign GT

Post autor: ProScan »

Wszystkie sondy do Sowy są DD.

:pa

proscan
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Cewka do sovereign GT

Post autor: bigi »

no tos zepsul do konca moj swiatopoglad :D dzieki :) hehehe
nie no szukalem ambitnie zeby sie doszukac typu cewki, a skoro sie nie mowi ze dd to przyjalem ze standardowa, wiec zaczalem sie rozgladac za dd :) hehe ale dobra dzieki - wyjasnilo sie wiele teraz :D
ODPOWIEDZ