Podstawka pod wykrywacz

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Podstawka pod wykrywacz

Post autor: ProScan »

Jakiś czas temu jeden z klientów w ramach podziękowania za poświęcony czas i poradę dał mi taką oto podstawkę.

Obrazek

Urządzonko zmyśle i pożyteczne, więc niniejszym robię tutaj skromną reklamę temu wynalazkowi.

Generalnie służy to temu, aby nie utytłać wykrywacza w błocie lub go nie zapiaszczyć w razie konieczności odłożenia na bok.

W trakcie pracy nóżki mogą być rozłożone jak wyżej, natomiast trakcie transportu można je łatwo złożyć (co wyróżnia je wśród innych podstawek do kupienia tu i ówdzie).

Obrazek

Wypróbowane w terenie i działa! Czasami trzeba mocniej wbić w ziemię, bo rozstaw nóżek jest mały (bo w zasadzie szerzej nie może być) i się przewraca.

Jeśli kogoś zainteresowało, to wynalazca (Pan Marian) może mu wydziergać. Tel. 504 85 5915.

Do mnie proszę się w tej sprawie nie zwracać!!!

Jeśli ma ktoś jakiś ciekawy gadżet, to zachęcam do prezentacji w tym dziale.

:pa

proscan
commander2
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: commander2 »

W moim Suwerenie, który akurat jest u Pana,zastosowałem patent na wyłamane zaczepy akumulatora, który jednocześnie pełni funkcję podstawki.
Jeśli to nie kłopot, proszę wkleić fotkę.
c2
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: ProScan »

Jak dostanę fotkę, to ja wkleję.

:pa

proscan
commander2
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: commander2 »

Elektroniczny dżołk w Popielec?
Jak mam trzasnąć migawką,skoro toto jest w Gliwicach?
#-o
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: ProScan »

Czyli Kolega zakłada, że już nigdy z Gliwic wykrywacz nie wróci?

:P

proscan
commander2
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: commander2 »

Przestań,Proscan,bo mnie teraz zbiłeś z pantałyku.
Jest rzeczą oczywistą,że wróci.Ciekawe,w jakiej kondycji.
Mam nadzieję,że go bardziej nie zepsujesz.
Wybierz buzkę.
Z szacunkiem,
c2
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: ProScan »

Wybierz buzkę.


wybieram:

:ble

:proscan
commander2
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:10 pm

Re: Podstawka pod wykrywacz

Post autor: commander2 »

Doszedł, a jakże.
I to naprawiony... =D> =D> =D>
Czuły teraz jest jak moja ślubna #-o
Do rzeczy.

Zaczepy akumulatora w Minelabie GT to porażka, to nie tylko moja opinia.
Tak sobie z tym poradziłem...

Obrazek

Obrazek

Jeszcze raz dzięki, Piotrze Panie, żeś umożliwił rychło poletek czesanie.

c2
ODPOWIEDZ