Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
natec87
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 14, 2011 12:11 pm

Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima

Post autor: natec87 »

Witam Serdecznie

Kilka lat temu kupiłem sobie wykrywacz Penelektronik pionier.
Przez ten wykrywacz zraziłem sie do tego hobby i rzuciłem to w kąt.
Miał bardzo słabe zasiegi, sam sie czesto wzbudzał i wogule lipa.
Mozna było nim szukać... ale kluczy pod dywanem.

A teraz coś mnie ciągnie, żeby znowu spróbować.
Moge przeznaczyć na to 1300zł

Zastanawiam sie nad prospectorem2 i proximą.

Wybrał bym proxime ale jak dla mnie ciut za zagmatwana obsługa.
I najważniejsze brak dyskryminacji w trybie statycznym.
W takim razie jak szukać w trybie statycznym??
Ten fakt dyskfalifikuje Proxime.

Tak więc został prospector2, prosta obsługa na +
tylko czy nie zawiode sie jego osiagami i samowzbudzaniem?
No podobno w prospectorze2 poprawili stabilnosc.

Co myslicie o tym wyborze??
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima

Post autor: ProScan »

Jedyne detektory za które mogę ręczyć jeśli chodzi o ich tryb statyczny, to White's 5900/6000.

Prospectora rekomendować nie mogę.

:pa

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima

Post autor: Armand »

Obecnie w Prospectorze i Prospectorze 2 podwyższono stabilność, jako wynik uwagi Proscana.

http://www.youtube.com/watch?v=9m7D9TFu ... ploademail
inio_01
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 28, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Armand Prospector 2 Czy Rutus Proxima

Post autor: inio_01 »

Kolego natec87, jesli tak naprawde chcesz sie czegos dowiedziec na temat proximy odwiedz inne fora moze znajdziesz wiecej informacji na jej temat, napisal bym wiecej, ale swieta ida... mam nadzieje ze juz niedlugo kolega opisze nam swoje zadowolenie ze stabilnosci, oraz z ilosci znalezionych fantow. Jestem fanem wypowiedzi Pana Armanda :smt041 , sledze jego wypowiedzi odnoszace sie do konstruktywnej oceny jego wyrobow i nie tylko, przez innych uzytkownikow na roznych forach. Trzymam kciuki ze dozyje chwili kiedy Pan ProScan napisze ze moze zareczyc za ktorys z modeli wykrywacza firmy Armand, tak jak bez wahania moze ręczyć za White's - a

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ