Arman Discoverer

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
MrPitrulek
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm

Arman Discoverer

Post autor: MrPitrulek »

KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Arman Discoverer

Post autor: KrisssK »

Nie jest lepszy - nie posiada dyskryminacji.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: ProScan »

Kolega chce mieć wykrywacz, czy chce szukać i znajdować?

Myślę że Kriss dobrze radzi z tym ACE.

:pa

proscan
MrPitrulek
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: MrPitrulek »

Bardzo trudne jest szukanie tym detektorem? Dlaczego jest gorszy?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: ProScan »

To pytanie jest typu, dlaczego Fiat 126p ma być gorszy od Golfa?

Kolega sobie wybiera wykrywacze, które nie przez przypadek kosztują tyle ile kosztują. jakby były więcej warte, to by licytacja była ciekawsza.

Proponuję zamiast na oślep wybierać jakieś przypadkowe wykrywacze (byle mieściły się w budżecie), poświecić trochę czasu na zastanowienie się czego (oprócz niskiej ceny) się oczekuje od tego urządzenia.

Pomocny będzie ten wątek:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142

Zwracam też uwagę na tytuł wątku. Nie trzymanie się tematu może skutkować ignorowaniem pytań i usuwaniem off topów.

:pa

proscan
MrPitrulek
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: MrPitrulek »

Kasy teraz nie będę miał więcej, dopiero pod koniec roku i chciałem sobie kupić jakiś wykrywacz tanio i wdrożyć się w temat. Tak wiem, że mogę się zrazić do tego hobby.

Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie. Oceniam go na stan Dobry.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: ProScan »

Na temat Mastera tego nie napisał.

Dzielę ten wątek na dwa.

Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie. Oceniam go na stan Dobry.


No i co z tego ma wynikać?

:?:

proscan
MrPitrulek
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: MrPitrulek »

Och, cóż za ironiczne podejście do życia. :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 18, 2012 11:25 am przez MrPitrulek, łącznie zmieniany 2 razy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Arman Discoverer

Post autor: ProScan »

wątek do zamknięcia


Dziękuję za pozwolenie. Nie skorzystam.

:)

proscan
ODPOWIEDZ