Arman Discoverer
-
MrPitrulek
- Posty: 12
- Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm
Arman Discoverer
a ten jest lepszy: http://allegro.pl/wykrywacz-metali-arma ... 05608.html ?
Re: Arman Discoverer
Nie jest lepszy - nie posiada dyskryminacji.
Re: Arman Discoverer
Kolega chce mieć wykrywacz, czy chce szukać i znajdować?
Myślę że Kriss dobrze radzi z tym ACE.
proscan
Myślę że Kriss dobrze radzi z tym ACE.
proscan
-
MrPitrulek
- Posty: 12
- Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm
Re: Arman Discoverer
Bardzo trudne jest szukanie tym detektorem? Dlaczego jest gorszy?
Re: Arman Discoverer
To pytanie jest typu, dlaczego Fiat 126p ma być gorszy od Golfa?
Kolega sobie wybiera wykrywacze, które nie przez przypadek kosztują tyle ile kosztują. jakby były więcej warte, to by licytacja była ciekawsza.
Proponuję zamiast na oślep wybierać jakieś przypadkowe wykrywacze (byle mieściły się w budżecie), poświecić trochę czasu na zastanowienie się czego (oprócz niskiej ceny) się oczekuje od tego urządzenia.
Pomocny będzie ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142
Zwracam też uwagę na tytuł wątku. Nie trzymanie się tematu może skutkować ignorowaniem pytań i usuwaniem off topów.
proscan
Kolega sobie wybiera wykrywacze, które nie przez przypadek kosztują tyle ile kosztują. jakby były więcej warte, to by licytacja była ciekawsza.
Proponuję zamiast na oślep wybierać jakieś przypadkowe wykrywacze (byle mieściły się w budżecie), poświecić trochę czasu na zastanowienie się czego (oprócz niskiej ceny) się oczekuje od tego urządzenia.
Pomocny będzie ten wątek:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142
Zwracam też uwagę na tytuł wątku. Nie trzymanie się tematu może skutkować ignorowaniem pytań i usuwaniem off topów.
proscan
-
MrPitrulek
- Posty: 12
- Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm
Re: Arman Discoverer
Kasy teraz nie będę miał więcej, dopiero pod koniec roku i chciałem sobie kupić jakiś wykrywacz tanio i wdrożyć się w temat. Tak wiem, że mogę się zrazić do tego hobby.
Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie. Oceniam go na stan Dobry.
Sprzedawca napisał mi coś takiego: Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie. Oceniam go na stan Dobry.
Re: Arman Discoverer
Na temat Mastera tego nie napisał.
Dzielę ten wątek na dwa.
No i co z tego ma wynikać?
proscan
Dzielę ten wątek na dwa.
Posiadam go juz jakieś cztery lata ,ma ślady użytkowania jak każdy sprzęt pracujący w terenie. Oceniam go na stan Dobry.
No i co z tego ma wynikać?
proscan
-
MrPitrulek
- Posty: 12
- Rejestracja: czw mar 15, 2012 8:47 pm
Re: Arman Discoverer
Och, cóż za ironiczne podejście do życia. 
Ostatnio zmieniony ndz mar 18, 2012 11:25 am przez MrPitrulek, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: Arman Discoverer
wątek do zamknięcia
Dziękuję za pozwolenie. Nie skorzystam.
proscan