
PROxima
Re: PROxima
Nie mogę się doczekać (filmek też miał wrzucić) życzę powodzenia 

Re: PROxima
Ciekawe jak szybko i jak brutalnie zadziobią tego Ulrisia:
http://www.odkrywca.pl/prosba-pytanie-d ... tml#677113
proscan
PS
No i pseudomoderator posprzątał - tematu nie ma, wszyscy się cieszą.
Za to zawoalowane formy kradzieży (prośba o "link" do instrukcji) wiszą sobie spokojnie. Maja cierpliwość zaczyna się kończyć.
http://www.odkrywca.pl/prosba-pytanie-d ... tml#677113
proscan
PS
No i pseudomoderator posprzątał - tematu nie ma, wszyscy się cieszą.
Za to zawoalowane formy kradzieży (prośba o "link" do instrukcji) wiszą sobie spokojnie. Maja cierpliwość zaczyna się kończyć.
Re: PROxima
widzę że ma sporo znajomych , szybko ukręcają temat , albo odwracają na boczny tor
pozdro.
pozdro.
Re: PROxima
ProScan pisze:Bardzo ciekawa i pouczajaca dyskusja. Jak to zwykle bywa trudno dowiedzieć sie czegoś o wykrywaczu, bo naganiacze zakrzyczą i o mało co nie zlinczują.
http://www.odkrywca.pl/dla-czego-sprzed ... tml#676724
Kiedyś prosiłem o ujawnienie kto jest sprzedawcą Rutusa na forach, ale zostałem wyszydzony i olany.
proscan
możne sprzedawcy też i producenci stosują podobne tanie sztuczki kolejny przykład kilku nick w jednym wątku , łatwo sie domysleć kto
http://odkrywca.pl/rutus-argo-czy-omega ... tml#680507
latam z euro ace zyskam cośa zmieniajac na nia specyfikacja podobna do xlt i wyglad tez i cały środek . Pewno pan testował ja to sie ma
Re: PROxima
Nie testowałem Proximy ani Euro ACE.
proscan
proscan
Re: PROxima
Toczy sie na odkrywcy jakaś dyskusja który lepszy , ale te forum to straszny syf głównie dla handlarzy i klakierów .Przekopałem setki stron i o zasięgach w gruncie tego wykrywacza rutyny nie ma jednoznacznych danych tylko zachwalanie nie wiem czego . Nawet zadenego filmiku w sieci kompletnie nic .Wczoraj umówiłem sie z takim jednym co ma proxe 5 . Na wypad , 3 godziny łażenia podobne rezultaty po kilka monetek widocznie były płytko tylko że on miał żylaki na ręce . Ale jak zakopaliśmy 2 złote współczesne to rutus widział do 18 cm ledwo co na najbardziej optymalnych nastawach a moja euro ace sygnalizowała jeszcze na 24 cm pewnym gongiem , widocznie piar przynosi rezultat bez podawania wyników w gruncie , także radze traktować wszystkie wypowiedzi tego typu forach "odkrywca" z przymrużeniem oka
pozdro.
pozdro.
Re: PROxima
Endi - co do Twoich ogólnych spostrzeżeń mogę tylko się zgodzić. Może nie wszystko jest PR, ale forumowe opinie wygłaszane przez osoby, których się nie zna należy brać z dużym marginesem ostrożności.
Nawet opinie osób znanych warto weryfikować, bo to nie jest wydatek rzędu 20zł, na który można machnąć ręką w razie pomyłki.
proscan
Nawet opinie osób znanych warto weryfikować, bo to nie jest wydatek rzędu 20zł, na który można machnąć ręką w razie pomyłki.
proscan
Re: PROxima
ja zanim kupiłem Whites'a 3900 d pro plus tez myślałem o Proximie.Zdziwiło mnie to że same ochy i achy nad tym sprzętem się rozlegają na forach typu O lub innych związanych lokalizacyjnie z miejscem wytwarzania Proximy,a zaraz na allegro pojawiało się kilkanaście ogłoszeń ze sprzedażą tegoż wykrywacza,po kilku tygodniach od zakupu...to co-jak taki dobry to po co go sprzedają?A spróbuj człowieku coś negatywnego powiedzieć o nim,to by chyba zaraz zjedli...
Nie twierdzę że jest to zły wykrywacz,ale daje do myślenia to pianie peanów na jego cześć.i praktycznie nie ma negatywnych wypowiedzi...tak jak piszesz-nie jest to wydatek rzędu 20 zł.
Nie twierdzę że jest to zły wykrywacz,ale daje do myślenia to pianie peanów na jego cześć.i praktycznie nie ma negatywnych wypowiedzi...tak jak piszesz-nie jest to wydatek rzędu 20 zł.
