Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Gre-gre
Posty: 24 Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA
Post
autor: Gre-gre » pn maja 20, 2013 10:12 pm
Panie Piotrze...
Mam pytanie czy cewka 5"x 8" od AT GOLD będzie pracować w AT PRO ?
Czy mimo różnicy częstotliwości pracy mogę je wymieniać naprzemiennie ?
I nie chodzi mi tu o wykład z fizyki bo i tak nic nie pojmę ....
I czy czegoś przy takiej wymianie nie popsuję w cewce bądź w elektronice ?
Pozdrawiam - Gre-gre.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » wt maja 21, 2013 4:16 pm
Nie wiem. Nie miałem nawet w rękach tych wykrywaczy.
Popsuć raczej nic się nie popsuje.
Najlepiej zapytać sprzedawcy, który ma u siebie oba wykrywacze i jest w stanie zrobić stosowne sprawdzenie, albo po prostu wie.
proscan
mariusz.babilon
Posty: 23 Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska
Post
autor: mariusz.babilon » czw maja 23, 2013 11:22 am
Witam! Wszystkie cewki od At Pro i At Gold są w pełni kompatybilne oraz mogą być używane naprzemiennie . Osobiście bardzo polecam tą małą DD 5x8 rewelacja na zaśmiecone miejscówki a w szczególności do poszukiwania w wodzie . Mariusz.
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » czw maja 23, 2013 11:30 am
Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie
mariusz.babilon
Posty: 23 Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska
Post
autor: mariusz.babilon » czw maja 23, 2013 11:39 am
KrisssK pisze: Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie
Daj spokój nie wiedziałem że chcesz kupić ,dowiedziałem się po fakcie, bo wysłałeś do gościa priva
a kupił ją mój kolega nie ja .
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw maja 23, 2013 12:13 pm przez
mariusz.babilon , łącznie zmieniany 2 razy.
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » czw maja 23, 2013 11:41 am
Spoko - odbierz to w kategorii żartu
.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw maja 23, 2013 11:43 am
A czy szanowni koledzy mogą zrobić fotkę złącza takiej sondy?
proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502 Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm
Post
autor: ProScan » czw maja 23, 2013 12:14 pm
Dzięki.
Przeklejam rozjaśnione zdjęcie.
AT_coil_connectorS.jpg (31.81 KiB) Przejrzano 11720 razy
Wg tekstu złącza są robione na specjalne zamówienia Garretta i nie są dostępne na wolnym rynku.
proscan
KrisssK
Posty: 519 Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am
Post
autor: KrisssK » czw maja 23, 2013 12:27 pm
ProScan pisze: Wg tekstu złącza są robione na specjalne zamówienia Garretta i nie są dostępne na wolnym rynku.
Tak dokładnie jest, co sprawia że dość kiepsko wyważony AT Pro/Gold nie ma możliwości przeniesienia elektroniki pod łokieć bo kabel jest za krótki.
W związku z tym powstają garażowe konstrukcje stelaży poprawiające jego ergonomię:
I nasze rodzime patenty na złącza domowej produkcji:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... 0&t=112475
Gre-gre
Posty: 24 Rejestracja: pn sie 03, 2009 7:42 pm
Lokalizacja: BRZEźNICA BYCHAWSKA
Post
autor: Gre-gre » czw maja 23, 2013 5:28 pm
Dzięki Panowie za rozjaśnienie tematu....
KrisssK pisze: Ty mnie Panie Kolego nie denerwuj z tą małą cewką bo mi ostatnio zawinąłeś ją sprzed nosa a byłą w dobrej cenie
Też się zagapiłem...
Pozdrawiam - Gre-gre.