sondy sa kompatybilne.
wzgledem delty.... brakuje trybu allmetal.... czyli tego "prawie statycznego" w przeszukiwaniu krzaków i okopów kiedy nie ma możliwości tak mocno przemiatać cewką.
ale dyskryminacja w EuroTeku chyba lepiej rozwiązana, detekotr szybciej reaguje, jest lżejszy, wydaje sie też stabilniejszy od delty.
Nowości w Teknetics
Re: Nowości w Teknetics
ostatnie pytanie- będzie w ofercie zestaw z sonda 13'' detecha?
Re: Nowości w Teknetics
w tym roku raczej nie, chyba ze późną jesienią,,,, musimy dokładnie sprawdzić czy nie ma negatywnego wpływu na detektor nim będziemy mogli to oficjalnie potwierdzić.
np w Garrett, cewka od ace dowolnego, bardzo ładnie działa z GTP1350, i odwrotnie
, ale cewka 13" Ultimate Detech'a dedykowana do ACE i ładnie z nimi działająca, nie działa w ogóle na GTP1350.
np w Garrett, cewka od ace dowolnego, bardzo ładnie działa z GTP1350, i odwrotnie
Re: Nowości w Teknetics
mam pytanie- dla jakich wykrywaczy ten eurotek jest bezposrednim konkurentem gdyby go porownac z jakims garrettem czy fischerem mam na mysli zasiegi itp
Re: Nowości w Teknetics
ace150, ace250, EuroACE,
podobne zasiegi, różnica w wadze, regulacji głośności w wersji pro i cyfrowej identyfikacji zamiast segmentowej.
podobne zasiegi, różnica w wadze, regulacji głośności w wersji pro i cyfrowej identyfikacji zamiast segmentowej.
Re: Nowości w Teknetics
Witam.
Chodzę z Garrett'em AT PRO ,mojej żonie kupiłem wykrywacz Teknetics eurotek.
Nie znam się na tych wszystkich technicznych terminach,mogę tylko napisać swoją opinię na ten temat(amatorsko).
Zasięg porównywalny z ACE 150.
Bardzo dobra stabilność,wręcz niesamowita.
Na Polskiej plaży można bez żadnych problemów szukać na granicy wody,"pierdnie" od czasu do czasu dopiero zanurzony w falach Bałtyku( na pierwszym wypadzie z wykrywką żona znalazła obrączkę na granicy wody tam gdzie AT miał wielkie problemy).
Fajny, lekki,bezproblemowy,prosty w obsłudze.
Jedyną wadą są beznadziejne dźwięki ale można się przyzwyczaić.
Jestem fanem Garrett'ów ale muszę przyznać że Teknetics eurotek zaskoczył mnie pozytywnie.
Mój kolega ma Omegę z cewką DD i już nie może na niego patrzeć,mówi że to totalna porażka.
Jak Nel zrobi cewki do tego wykrywacza dokupię cewkę sharpshooter i będzie "miodzio".
Pozdrawiam
Chodzę z Garrett'em AT PRO ,mojej żonie kupiłem wykrywacz Teknetics eurotek.
Nie znam się na tych wszystkich technicznych terminach,mogę tylko napisać swoją opinię na ten temat(amatorsko).
Zasięg porównywalny z ACE 150.
Bardzo dobra stabilność,wręcz niesamowita.
Na Polskiej plaży można bez żadnych problemów szukać na granicy wody,"pierdnie" od czasu do czasu dopiero zanurzony w falach Bałtyku( na pierwszym wypadzie z wykrywką żona znalazła obrączkę na granicy wody tam gdzie AT miał wielkie problemy).
Fajny, lekki,bezproblemowy,prosty w obsłudze.
Jedyną wadą są beznadziejne dźwięki ale można się przyzwyczaić.
Jestem fanem Garrett'ów ale muszę przyznać że Teknetics eurotek zaskoczył mnie pozytywnie.
Mój kolega ma Omegę z cewką DD i już nie może na niego patrzeć,mówi że to totalna porażka.
Jak Nel zrobi cewki do tego wykrywacza dokupię cewkę sharpshooter i będzie "miodzio".
Pozdrawiam