Deus xp ustawienia
Deus xp ustawienia
Witam prosze o spostrzeżenia co do ustawień Deusa typowo na moniaki . Pozdrawiam Kolegów
Re: Deus xp ustawienia
Panowie nikt nie ma tu Deusa xp ?
Re: Deus xp ustawienia
Panwie pewnie mają, tylko nikt nie chce się dzielić informacjami zapewne.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz
.
Od siebie mogę dodać że powinieneś zgłębiać tajniki "multitone" niezależnie od wersji jaką posiadasz
Re: Deus xp ustawienia
Nikt nie chce się dzielić informacjami bo kto się miał podzielić to już się podzielił.
Takich tematów o ustawieniach Deusa jest całe mnóstwo. Na różnych forach są dziesiątki takich tematów.
Takich tematów o ustawieniach Deusa jest całe mnóstwo. Na różnych forach są dziesiątki takich tematów.
Re: Deus xp ustawienia
Z innych for znam tematy ale Zawsze warto pogadać
Re: Deus xp ustawienia
A co masz kolego na myśli z tym multitonem ?
Re: Deus xp ustawienia
Tego typu pytanie jest zbyt ogólne, jak na specyfikę tego forum. Odsyłam zatem w inne miejsce: http://www.poszukiwanieskarbow.com/foru ... 10&t=96551

proscan

proscan
Re: Deus xp ustawienia
Witam z tamtąd przbyłem tu by poszerzyć swoją wiedzę 
Re: Deus xp ustawienia
Tak więc porzuć klawiaturę i w teren, więcej praktyki nabywać 
Re: Deus xp ustawienia
Witam
w teren biegam tylko mam nadal problemy z ustawieniami poniewaz często jest tak ze żelazo daje dźwięk jak kolor 
-
kupersztern
- Posty: 1
- Rejestracja: sob kwie 25, 2009 10:36 pm
Re: Deus xp ustawienia
Wypowiedzi starych wyjadaczy są niezwykle ciekawe i pouczające


Re: Deus xp ustawienia
Faktycznie nic dodać nic ująć myślałem ze ktos chce sie podzielić swoimi doświadczeniami ale jak widać nie 
Re: Deus xp ustawienia
Lekki off-top.
Jest już dostępna polska instrukcja mojego tłumaczenia do wersji angielskojęzycznej Deusa. Wykonane na zlecenia nowego polskiego dystrybutora - firmę Talcomp.
Aktualny cennik jak zawsze tutaj: viewtopic.php?f=2&t=177

proscan
Jest już dostępna polska instrukcja mojego tłumaczenia do wersji angielskojęzycznej Deusa. Wykonane na zlecenia nowego polskiego dystrybutora - firmę Talcomp.
Aktualny cennik jak zawsze tutaj: viewtopic.php?f=2&t=177

proscan
Re: Deus xp ustawienia
To kolejny off top 
Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
Czy miałeś już Deusa "Na widelcu" i zaobserwowałeś możliwość poprawienia Francuzów?.
Re: Deus xp ustawienia
Miałem, ale zbyt krótko by się wymądrzać. Jak kasy wystarczy, to sobie kupię, bo mam już Explorera, Spectrę, F75. Będę miał komplet:)