Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
Witam.
Posiadam v3, ale chodzi mi po głowie pomysł zakupu c.scope 1220xd.
Chciałem go używać przy zrujnowanych domostwach i na konkretnych drogach leśnych. Czy statyk z dyskryminacją jest dobrym do tego rozwiązaniem? Dodam, że nie zależy mi na zasięgach - boratynka 40cm
pozdr.
Witam.
Dziękuję za odpowiedż.
Miałem na myśli drogi zaśmiecone w lasach, gdzie były wioski, domostwa - główne jednak przeznaczenie to pozostałości po domostwach. Tak ubdurałem tego statyka po obejrzeniu filmiku http://m.youtube.com/watch?v=m1-Rs8IA6mU
Co prawda filmik reklamowy. Ale o cs raczej mało informacji, większość na śmietniku Odkrywcy.
Biorę się za czytanie podanych wątków.
Jeszcze raz dziękuję.
Pozdr.
Na leśne drogi dynamik, na zakarzaczone gruzowiska statyk.
Tym C scopem miałem okazję poprawiać bardo dokładnie przeszukany domek. Poprawiłem po Minelabach- Muszkieterku, Sowie i Terce i o dziwo pomiędzy dołkami wychodziły jeszcze sygnały, a teoretycznie nie powinny.
Filmik od 2:20. http://www.youtube.com/watch?v=odhpMMNfslQ