GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg

Post autor: ProScan »

Ewidentnie ten "czarny" jest ekranem i musi być połączony z tym "wiechciem", który wystaje na załączonym obrazku. Z tego wiechcia "czarny" został wyszarpany.

:pa

proscan
straczek1988
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am

Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg

Post autor: straczek1988 »

ok, dziękuję za szybką odpowiedz. a nawiasem mówiąc za co może być odpowiedzialny ten czarny kabelek?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg

Post autor: ProScan »

Już napisałem - to ekran. A do czego służy ekran/ekranowanie: http://www.fizyka.umk.pl/~korcala/Ekranowanie.pdf
straczek1988
Posty: 10
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am

Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg

Post autor: straczek1988 »

fizykiem nie jestem, ale nigdy nie za późno na doszkalanie:-) to raczej tu leżała przyczyna, zobaczymy jutro. Duże piwko należy się dla szefa:-)pozdrawiam
ODPOWIEDZ