proscan
GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Ewidentnie ten "czarny" jest ekranem i musi być połączony z tym "wiechciem", który wystaje na załączonym obrazku. Z tego wiechcia "czarny" został wyszarpany.

proscan
proscan
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
ok, dziękuję za szybką odpowiedz. a nawiasem mówiąc za co może być odpowiedzialny ten czarny kabelek?
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
Już napisałem - to ekran. A do czego służy ekran/ekranowanie: http://www.fizyka.umk.pl/~korcala/Ekranowanie.pdf
-
straczek1988
- Posty: 10
- Rejestracja: ndz lis 09, 2014 9:47 am
Re: GTI 2500 - wzbudzanie, słaby zasięg
fizykiem nie jestem, ale nigdy nie za późno na doszkalanie:-) to raczej tu leżała przyczyna, zobaczymy jutro. Duże piwko należy się dla szefa:-)pozdrawiam