Dziękuję za odpowiedź.
Właśnie nie mogłem zrozumieć co to mają być za połączenia i od razu włączył mi się sygnał ostrzegawczy że może być przysłowiowy zonk.
Znalazłem w sieci taki schemat jak poniżej.
Czy tak to właśnie ma wyglądać jeżeli chodzi o połączenia ?? Wiem że to schemat pilota głośników ale chyba o to samo chodzi.
Jaka powinna być moc tego potencjometru ??
Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
- Załączniki
-
- Schemat dzielnika
- potencjometr_post-37657-0-26589900-13892000051.jpg (11.62 KiB) Przejrzano 25081 razy
Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Ten schemat jest poprawny.
Moc dowolna.

proscan
Moc dowolna.
proscan
Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Dzięki za odpowiedź.
Czy dobrze kombinuję że później mogę zastąpić potencjometr dwoma opornikami (lewy kanał 2 oporniki i prawy identycznie) o wartościach odpowiednich do wartości zmierzonych na potencjometrze między skrajną lewą nóżką i środkową oraz między prawą skrajną i środkową ??
Taki dzielnik napięcia na stałe żeby nic się nie zmieniło podczas używania
Czy dobrze kombinuję że później mogę zastąpić potencjometr dwoma opornikami (lewy kanał 2 oporniki i prawy identycznie) o wartościach odpowiednich do wartości zmierzonych na potencjometrze między skrajną lewą nóżką i środkową oraz między prawą skrajną i środkową ??
Taki dzielnik napięcia na stałe żeby nic się nie zmieniło podczas używania
Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Tak.
A to jest nadajnik stereo?

proscan
A to jest nadajnik stereo?
proscan
Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Transmiter FM ma wtyczkę stereo na wejściu i pokazuje graficznie siłę kanału L oraz P, jaki dźwięk uzyskamy np. w telefonie przez ten transmiter tego niestety nie wiem.