Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
dominss
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 15, 2005 7:26 pm

Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: dominss »

Witam
1.Gdzie i kiedy warto używać jednej z tych dwóch cewek?
2.Jakie sa różnice w zasięgach? ( głównie monetki)
3.Która jest bardziej czuła?

Czy wogóle opłaca się dokupić opcjonalnie tą cewkę z wyższą częstotliwościa?
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: ProScan »

Testy jeszcze przede mną (mam X-70 z trzema sondami) , więc prosze się przypomnieć za jakiś czas.

:pa

proscan
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: SiD »

Jestem bardzo zainteresowany (przez ciekawość) testami sondy o najmniejszej czestotliwości do X-70. Może zostanie przełamany stereotp, że Minelab do militarki się nie nadaje.
dominss
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 15, 2005 7:26 pm

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: dominss »

Witam
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele :(
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: ProScan »

W odpowiedzi SiD-owi.

Hasło "Minelab nie nadaje się do militarki" jest bzdurne. Bo jaki Minelab? Ta firma robi różne wykrywacze, które znacznie różnią się swoimi własnościami.

Np. są Explorery/Sovereigny, są Muszkietery, X-terry, seria SD/GP.

:pa

proscan
slawekdoman
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 25, 2005 6:06 am
Lokalizacja: Płońsk

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: slawekdoman »

dominss pisze:Witam
No cóż śnieg się w oczach topi a czasu nie ma zbyt wiele :(
Czy 70 będzie znacząco różnić się od 50 w praktyce?


No coz :!: Uplynelo wprawdzie sporo wody od dnia wyslania cytowanego post, ale temat ciagle na czasie :D Postanowilem go odewiezyc i ponowic pytanie. U nas, podobnie jak u autora, sniegi topnieja i czasu z wyborem coraz mniej :shock: Moge prosic, chocby o probe roztrzygniecia tej kwestii (szukam raczej kolorowej drobnicy) :D
Dziekuje :!: :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: ProScan »

Mogę tylko powtórzyć to co napisałem tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=527

priorytetem są naprawy, a tych z powodu pogody jest wyjątkowo sporo. Nie wiem w co ręce włożyć.

:pa

proscan

PS

Panie Sławku, ładowarka powinna być dzisiaj u Pana.
warwick
Posty: 117
Rejestracja: śr lis 02, 2005 10:54 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: warwick »

ProScan pisze:...priorytetem są naprawy, a tych z powodu pogody jest wyjątkowo sporo. Nie wiem w co ręce włożyć...


W CZ3D .... :eager :-D - przepraszam nie mogłem się oprzeć

pozdr.warwick

P.S. w mojej kartotece można dopisać : Klient wyjątkowo niecierpliwy (czyt.upierdliwy) :smt041
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Cewki 7,5 kHz a 18,75kHz do X-terry 50

Post autor: ProScan »

Klient wyjątkowo niecierpliwy (czyt.upierdliwy)


i chyba pechowy.

szczegóły tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 8&start=15

:pa

proscan
ODPOWIEDZ