Witam,
Mam następujący problem z fisher f75 ltd.
Po włączeniu wykrywacza (standardowa cewka), urządzenie wydaje ciągły sygnał, na wyświetlaczu pojawia się komunikat OVERLOAD - RISE COIL. Odczekanie z uniesioną cewką (zalecenie instrukcji) nie pomaga. Reset urządzenia też nie pomaga. Wykrywacz reaguję na umieszczane przedmioty pod cewką.
Pakować i wysyłać?
Pozdrawiam
Fisher F 75 - problem
Re: Fisher F 75 - problem
Można wysłać samą sondę.
O koszty proszę pytać emailem.

proscan
O koszty proszę pytać emailem.
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
A ja wciąż walczę z ty fisherkiem f75 kupiłem nową cewkę Ultimatte 13 przez pewien czas było ok ale teraz ma dziwny objaw a mianowicie przy dyskryminacji 0-4 bardzo się wzbudza nie da się z szukać (zmiana sensitivity niema zbyt dużego znaczenia) ale od 5- wzwyż zanikają zakłócenia, zmiana cewki na inną nie ma znaczenia te same objawy. Po odłączeniu cewki od detektora objaw ten sam. Czy to objaw uszkodzenia jakiegoś podzespołu w elektronice?
pozdrawiam
pozdrawiam
Re: Fisher F 75 - problem
Proszę oddać sondę sprzedawcy - jeśli kupowana była na odległość to jest na to dwa tygodnie.
Już mi się nudzi po raz tysięczny pisać, że testowanie wykrywacza bez sondy jest głupotą. Podobnie jak głupotą jest kupowanie nowej sondy, by się upewnić czy to wina sondy czy wykrywacza.
Ja nie wiem co się dzieje, bo musiałbym znowu pisać cały elaborat "co zrobić/sprawdzić gdy wykrywacz nie działa stabilnie" - także to robiłem wielokrotnie. Mam nadzieję że kolega wykonał to, co zaleca instrukcja.

proscan
Już mi się nudzi po raz tysięczny pisać, że testowanie wykrywacza bez sondy jest głupotą. Podobnie jak głupotą jest kupowanie nowej sondy, by się upewnić czy to wina sondy czy wykrywacza.
Ja nie wiem co się dzieje, bo musiałbym znowu pisać cały elaborat "co zrobić/sprawdzić gdy wykrywacz nie działa stabilnie" - także to robiłem wielokrotnie. Mam nadzieję że kolega wykonał to, co zaleca instrukcja.
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
ogółem po co jest to forum stworzone przez pana
Chyba jest Pan zmęczony nami czyli głupimi użytkownikami detektorów metali .
pozdrawiam głupi użytkownik F75
pozdrawiam głupi użytkownik F75