Moneciak do 3k

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Groocha
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 08, 2016 1:16 pm

Moneciak do 3k

Post autor: Groocha »

Witam wszystkich to mój pierwszy post.

Poszukuję wykrywacza na monety na nowy sezon.
Moje typy to:
Xp goldmaxx power 2
Tesoro tejon z cewka dd
Tecnetics T2
Fisher f70
I odbiegajacy trochę częstotliwością XP gmaxx 2

Moje pytanie który będzie najbardziej skuteczny w poszukiwaniu monet i podobnej wielkości drobiazgów?

Nie chodzi mi o największy zasięg tylko ogólną skuteczność.
Mało można znaleźć informacji o tych modelach XP wszędzie odsylaja do deusa który totalnie do mnie nie przemawia, może macie drodzy forumowicze jakieś spostrzeżenia odnośnie tych wykrywek?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Moneciak do 3k

Post autor: ProScan »

Skuteczność to parametr dotyczący operatora, a nie wykrywacza.

idiota z wypasionym wykrywaczem będzie mniej skuteczny niż wytrawny operator z wykrywaczem z lamusa.

:pa

proscan
Groocha
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 08, 2016 1:16 pm

Re: Moneciak do 3k

Post autor: Groocha »

Słuszna uwaga aczkolwiek nie pomaga w wyborze wykrywacza. Może odniósł by się Pan krótko co do wybranych przezemnie sprzętów np który z nich jest godny uwagi a którego nie warto kupować i dlaczego? Nie mam dużej wiedzy na temat wykrywaczy dlatego proszę o radę bardziej doświadczonych.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Moneciak do 3k

Post autor: ProScan »

O każdym z tych wykrywaczy było już coś na forum.

Trudno wałkować to samo w kółko.

Proszę przeszukać forum i dopytać w stosownych wątkach.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ