White's Xlt - strojenie do gruntu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
michal9245
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:25 pm

Re: White's Xlt

Post autor: michal9245 »

dobrze to następnym razem spróbuje tak zrobić. A gdy Pan go testował to dostrajał się za każdym razem ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Xlt

Post autor: ProScan »

A gdy Pan go testował to dostrajał się za każdym razem


Nie. To zależało od PREAMP.

Proszę jednak przyjąć moja radę:

Po zapoznaniu się z zestawem wgranych programów ("autor" sam je przepisał bez znajomości sprzętu, a Pan je równie bezmyślnie wklepał) jestem przekonany, że ten wykrywacz nie jest dla Pana.

Proszę go sprzedać i kupić coś innego.

Wątek zamykam.

:pa

proscan
piegus79
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:22 am

XLT nie stroji do gruntu. POMOCY

Post autor: piegus79 »

Witam. Jak w tytule moj xlt e series (1991) nie stroji do gruntu. Po wlaczeniu sprawdzanie ok. Wybieram program i stroje. Pierwsze strojenie w powietrzu ok ( jedno pikniecie) . Strojenie przy gruncie juz nie ( ciag kilku pikniec). Cewka xlt board scan ( chyba na cienkim kablu). Czy to wina cewki czy cos z wykrywaczem. Nie mam gdzie pozyczyc cewki by sprawdzic. Dodaje 2 zdjecia owej cewki. Jesli wina wykrywacza czy jest szansa naprawy?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: XLT nie stroji do gruntu. POMOCY

Post autor: ProScan »

Jakie konkretnie to dźwięki? Opadające, czy jak syrena (której nie włączyli borowcy)?

I jaki program?

Cewka cała, umyta, właściwa do XLT, z grubym kalem - tyle można na podstawie zdjęcia powiedzieć.

:pa

proscan
piegus79
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:22 am

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: piegus79 »

Dziekuje za szybka odp. Dzwiek wyzszy jak w strojeniu w powietrzu jednostajny ( nie opadajacy) okolo 5 pikniec. Za kazdym razem na wszystkich programach i ustawieniach ( czulosc i preamp)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

A gdyby drugie strojenie zrobić także w powietrzu, to to samo?

Jeśli tak, to wygląda to na wadę sondy.

:pa

proscan
piegus79
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:22 am

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: piegus79 »

Prosze mi jeszcze napisac czy macie sady do xlt. Jaki bedzie koszt z wysylka do uk. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

Nie mam sond do XLT - można bez problemu kupić w UK.
piegus79
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:22 am

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: piegus79 »

Od 2 tyg szukam i nic. Bede szukac dalej .W razie dostania cewki i okazaniu sie ze to jednak nie cewka mozna pisac o naprawe xlt?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

piegus79
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 3:22 am

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: piegus79 »

Dzis doszla nowa cewka i wszystko dziala jak trzeba. Chcialem bardzo podziekowac za podpowiedz i rade. Pozdrawiam Marcin.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Xlt - strojenie do gruntu

Post autor: ProScan »

Proszę bardzo. Zepsutą sondę chętnie odkupię.
ODPOWIEDZ