To jest sonda DETECH.
Nie jestem zwolennikiem tych sond - za duże i mam wątpliwości co do ich wytrzymałości.
Ta z aukcji to też jakaś starsza produkcja - bo te nowsze mają inna fakturę.
Tak wygląda ta "nowsza":

źródło Viking
Co do gwarancji to też mam poważne wątpliwości - to prawdopodobnie jakiś import z Niemiec.
Do XLT można zapewne zastosować, o ile to jest sonda do White'sa (nie widzę wtyku, a Detech robi sondy do różnych wykrywaczy - ta na zdjęciu powyżej do DFX-a).
proscan