Zasilanie Quattro

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
trbn
Posty: 13
Rejestracja: wt gru 20, 2005 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Zasilanie Quattro

Post autor: trbn »

Witam
Mam pytanie czy orientujesz się Piotr przy jakim spadku napięcia wykrywacz( Quattro lub Explorer)ma się wyłączyć! Nie wiem czy coś jest z aku czy z wykrywaczem. U mnie wyłancza się przy napięciu 8.5-9V. Po naładowaniu magazynek ma napięcie 11.3V
Pozdrawiam Trbn
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie Quattro

Post autor: ProScan »

Witam,

Dźwięk ostrzegający o słabych bateriach pojawia się przy ok. 9V, natomiast wyłączenie następuje, gdy zasilanie spadnie do 8,4-8,6V.

:pa

proscan
trbn
Posty: 13
Rejestracja: wt gru 20, 2005 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Zasilanie Quattro

Post autor: trbn »

Witam
Wielkie dzięki Piotr :D Juz wiem dlaczego tak szybko tracił " moc" Po prostu temperatura. Jak ostatnio szukałem było około 0st. Dzisiaj już było wszystko ok
Pozdrawiam Trbn
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zasilanie Quattro

Post autor: ProScan »

ODPOWIEDZ