dobry na poczatek?
-
Groszek666
- Posty: 10
- Rejestracja: pt kwie 06, 2007 2:24 pm
Re: dobry na poczatek?
naprawde nie wiem co robic.....mozesz podac mi jakies konkretne modele? moje gg 8493536
Re: dobry na poczatek?
Zapętliłeś się -to ten sam co na początku
Odpocznij, ustaw sobie na allegro powiadamianie o wykrywaczach do 400zł, przeszukaj ogłoszenia na forach.
Ja mam do sprzedania 3900 D (patrz dział kramik), ale kosztuje 650zł.
Może zajączek przyniesie jakąś gotówkę dodatkową, czego życzę!
proscan