Fisher CZ 70

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
tryton
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:48 pm

Fisher CZ 70

Post autor: tryton »

Przeglądałem dzisiaj kilka stron dilerów Fishera i nigdzie nie ma w ofercie Fishera CZ 70. Czyzby nagle i wszędzie został wycofany!
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: ProScan »

No, faktycznie. W Kellyco tylko CZ-3D. Spróbuję zapytać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: ProScan »

Wg polskiego dealera, zaprzestano produkcji CZ-70.

:smt022

proscan
MarcinL
Posty: 11
Rejestracja: sob paź 22, 2005 11:40 pm
Lokalizacja: Żywiec

Re: Fisher CZ 70

Post autor: MarcinL »

Czyżby Fisher szykował coś nowego?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: ProScan »

Wypuścił ID Edge, ale nie sądzę by to było zamiast .... :?:

proscan
marcin.p.
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 21, 2006 10:49 pm
Lokalizacja: debiensko

Re: Fisher CZ 70

Post autor: marcin.p. »

FISHER F-75

Proscanie masz moze jakies wjadomosci na temat tego wykrywacza interesuje mnie wszystko na jego temat.

pozd.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: ProScan »

Wiem tyle co można wyczytać w internecie. Podobno będzie lepszy i droższy od T2.

:pa

proscan
klucznik
Posty: 30
Rejestracja: pt maja 11, 2007 8:23 pm
Lokalizacja: Klucze

Fisher F 75

Post autor: klucznik »

Co za CZ 7 a pro ?Ten nowy wg testów m-b-l.nl jest dosyć zachęcający.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: ProScan »

Wykrywacz będzie w Polsce niebawem. Wówczas można będzie coś więcej powiedzieć.

pzdr.

proscan
klucznik
Posty: 30
Rejestracja: pt maja 11, 2007 8:23 pm
Lokalizacja: Klucze

Fisher F75-praca w polu

Post autor: klucznik »

Kilka uwag
-lekuteńki,z bateriami 1,5 kg
-dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniami,oslonki
-wieczorem swieci automatycznie,ale mały kąt widzenia
-filozofia konstrukcji to dalczy ciąg CZ
-zasiegi bliskie CZ 3
-bardzo wazne dostrojenie do gruntu(latwe),bo potrafi się wzbudzac na kazdy smieć(szczekniecie)
-bezwzglęgny w poszukiwaniu monet
-troche moglby być lepszy glosowo,tylko praktycznie 4 głosy na rodzaje metalu
-glosy proporcjonalne do przewodności(jest taka funkcja) troche męczą
-na DYSKRYMINACJI maksymalny zasięg na dużą rzecz spokojne 2 m
-ale wolę CZ 3
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Fisher CZ 70

Post autor: SNIPERcom »

klucznik możesz odezwać sie na gg 4846666 bym chciał uzyskać od Ciebie kilku informacji na temat fisherka
ODPOWIEDZ