Co pan napisze na temat tego sprzętu
tutaj link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=182740925
Czy naprawiał go pan i czy da się to zestroić.Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
CS 4zx-C.Scope????
Re: CS 4zx-C.Scope????
Witam,
Sonda miała wymieniany kabel i za tą naprawę mogę ręczyć, mimo że robiłem to dokładnie rok temu.
Co do problemu z samym wykrywaczem, to nic nie wiem. Nie stroiłem nigdy tego typu wykrywaczy (poza dostrajaniem sondy), więc nei wiem na czym problem polega. 500zł to śmieszna cena.
proscan
Sonda miała wymieniany kabel i za tą naprawę mogę ręczyć, mimo że robiłem to dokładnie rok temu.
Co do problemu z samym wykrywaczem, to nic nie wiem. Nie stroiłem nigdy tego typu wykrywaczy (poza dostrajaniem sondy), więc nei wiem na czym problem polega. 500zł to śmieszna cena.
proscan