okładzina rączki do minelaba SE

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
Frozzer
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 06, 2007 11:45 am

okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: Frozzer »

witam
na wypadzie w bieszczady najprawdopodobniej rozerwałem o gałąź rączke w moim SE. niby nic, ale małe naderwanie po jakimś czasie rozeszło się do praktycznie całkowitego rozerwania okładziny. Stąd moje zapytanie - czy jest możliwość dokupienia samego gumowego chwytu do rękojeści? i czy jest możliwa jego wymiana w warunkach domowych - czy musiałbym go wysłać do serwisu.
no i ile by taka przyjemność kosztowała

pozdrawiam
michal
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: ProScan »

Tak, jest taka możliwość. To kosztuje jakieś grosze. Przy następnym zamówieniu ściągnę (w połowie maja).

Wymienić samemu można, ale nie udzielam informacji jak to zrobić, bo nie chcę na siebie ściągnąć kłopotów, bo sprzęt zapewne na gwarancji.

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony pn kwie 30, 2007 9:08 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Frozzer
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 06, 2007 11:45 am

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: Frozzer »

wiec bardzo bym prosił - obecnie zadowole się półśrodkiem w postaci ściegu chirurgicznego :) ale dlugo tak nie pociągne :D
ergonomia bez tej okładziny znacznie spada

dziekuje i czekam na informacje po sprowadzeniu tego elementu do kraju

ps. czy jest konieczność wysyłania wykrywacza w celu wymiany tej części/>?
Frozzer
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 06, 2007 11:45 am

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: Frozzer »

witam, czy moze gąbeczka juz dotarła ? :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: ProScan »

nie

:smt102

ale będzie.

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: ProScan »

Gąbki są, ale są dosyć ciasne - może być probem z ich samodzielnym założeniem.

:pa

proscan
Frozzer
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 06, 2007 11:45 am

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: Frozzer »

witam
ile kosztuje gąbeczka ?
czy do jej założenia potrzebne jest zdjęcie panelu z elektroniką? - jak najłatwiej ją założyć, chciałbym zaoszczędzić sobie czasu oraz pieniędzy związanych z wysyłką wykrywacza - myślę, że podołam wyzwaniu jakim jest samodzielny montaż tej gąbki ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: ProScan »

Dla stałych klientów gratis. Tylko za wysyłkę.

Obawiam się, że zdjęcie panelu będzie konieczne.

:pa

proscan
Frozzer
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 06, 2007 11:45 am

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: Frozzer »

czy jest jakis "myk" na zdjecie panelu? czy jest on po prostu polaczony wtyczka z reszta i bez problemu mozna go rozebrac odkrecajac pare srubek?....

w takim razie podesle adres dowysylki :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: ProScan »

Odpowiedź jest w drugim poście w tym wątku. 8)
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: okładzina rączki do minelaba SE

Post autor: gawron »

nie wiem jak wSE ale w exieII nie trzeba było zdejmować panela z elektroniką. ja zdjąłem podłokietnik i stopke, następnie namoczyłem osłonkę w wodzie( neopren w wodzie się rozciąga) i bez problemu założyłem ją na swoje miejsce :D
ODPOWIEDZ