Quantum XT

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
hesler
Posty: 7
Rejestracja: sob gru 17, 2005 8:12 pm

Quantum XT

Post autor: hesler »

Witam
Bardzo proszę o informacje na temat whites'a quantum XT /1998rok/.
Czy potężna cewka Maxima 1500 /ok.38cm. średnicy/ jest standartem dla tego typu?
Do czego się bardziej nadaje?/kolorowa drobnica ,militarka/.
Czy jest w miarę łatwy w obsłudze?.
Jaka może być cena tego wykrywacza,do jakich innych można by go porównać?
Jaki byłby koszt przeglądu i konserwacji/w firmie ProScan/.
pozdrwiam :roll:
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Quantum XT

Post autor: ProScan »

O tym wykrywaczu było niechcący trochę tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=290

Standardem dla XT była sonda typu BM 950.

Jest to wykrywacz na drobiazgi.

Jest prosty w obsłudze.

Cena ? Na allegro widziałem za 1600zł. Wielokrotnie wystawiany nie znalazł nabywcy. Znaczy - za dużo.

Do czego porównać? Zależy jakie przyjąć kryteria. Najlepiej samemu porównać znając jego możliwości. Tutaj zamieszczam stosowny, pomocny dokument o wykrywaczach serii Quantum.

Koszty - (podaję na email) zł (jest kilka elementów regulacyjnych, które się stroi - ale konieczne tylko gdy ktoś pogrzebał).

:pa

proscan
ODPOWIEDZ