25 czy 37cm
glownie militarka lecz mniejsze przedmioty mile widziane /!!! i czy wogole ta wykrywka warta jest 52 / 560 zl uzywka pzdR! ???
hs 3 smentek :) jaka cewka ? ? ?
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: hs 3 smentek :) jaka cewka ? ? ?
jak w pelni sprawna to warta jak najbardziej,ale na drobice, na monetki nie nadaje sie obojetnie z jaka cewka,na militaria wieksza cewka ma wiekszy zasieg na wieksze przedmioty o jakies 10% ale niewygodnie sie z taka lazi po krzakach,a i lubie sie lamac plastikowa sruba mocujaca cewke,za duze obciazenia.......wiec reasumujac lepiej 25cm,ale druga warto miec w zapasie mozan czasem przelozyc jak jest dogodny teren i sparwdzic..........to tyle chyba........
pozdr

pozdr
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: hs 3 smentek :) jaka cewka ? ? ?
noom thx tak myslalem... jak bd kupowal smetka na militarke i inne takie tam to z ta cewka tzn 25 a druga:PP najwyzej kiedy indziej kupie bo narazie to bez sensu...
pzdR!