ZAMIANA Explorer XS na White's

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
emka
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 16, 2006 4:27 pm
Lokalizacja: STEGNA

ZAMIANA Explorer XS na White's

Post autor: emka »

Zamienię MINELAB EXPLORER XS na WHITES XL PRO, 6000 PRO XL lub 6000di pro sl (tu dopłata) w ostateczności XLT (mam DFX-a).

Interesuje mnie tylko zamiana.

POZDRAWIAM EMKA


UWAGA! WNIMANJE! ACHTUNG!

Ogłoszenie nieaktualne - wątek przeniesiony z kramiku i nieco wygładzony jako niosący ciekawe informacje.

:pa

proscan
klucznik
Posty: 30
Rejestracja: pt maja 11, 2007 8:23 pm
Lokalizacja: Klucze

zamiana

Post autor: klucznik »

Nie wiem czy bedzie Pan zadowolony z takich zamian.Pochodzilem na EX II ,6000-ce,DfX i teraz chodzę na Fisherku CZ7 a pro(taki sam jak CZ3D).Ma troche slabsza dyskryminacje ale i tak kopie kazdy kolorek .Ale zasiegi i stabilnosc to tamte jeszcze mają daleko .
emka
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 16, 2006 4:27 pm
Lokalizacja: STEGNA

Re: ZAMIANA Explorer XS na White's

Post autor: emka »

Witam.Klucznik widzisz od lat chodze z whitesami,a ta zamiana miała na celu uzapełnienie,,kolekcji''.Pewnego razu zachciało mi się zmiany padło na EX2,więc sprzedałem xl pro,dolożyłem i kupiłem minelaba.Miałem go pół roku,niestety nie podpasił mi choć fanty wyciągał nieżle,ale las pa pa.Więc kupiłem DFXa no i odżyłem ,ale w dyńce siedział cały czas xl pro.Póżniej trafiłem okazyjnieEXxs no i stwierdziłem że zamienie na whitesa.Nowego już nie kupisz.Udalo mi się kupić na ebayu w UK dwu latkaTeraz mam trzy DFXa,xl pro i MINELABA.Kultowym dla mnie jest DFX i tego sprzętu już niezmienie, poprostu spełnia moje oczekiwania.Xl pro jest na militarkę,uważam że do tych celów niema lepszego sprzetu.Minelaba męczy moja żona bardzo jej przypasił,uważa że jest lękki,dobrze wyważony no i ma wspaniałe dżwięki poprostu stwożony dla kobiety :lol: .Mi osobiście xs tez bardziej leży choć ma gorszy podłokietnik i dolną sztycę.Ja lubie chodzic w digitalu a xs ma podobny do dfxa.EXPLORER 2 wyświetlal jakieś ferry i condy oraz 4 cyfry i to mnie w nim leczyło,zawsze zastanawiałem się kopać czy nie pozatym ,dżwięk na audio2 i nie było tak żle.Co do zasięgów i stabilności to ja nie nażekam,DFX jest naprawdę głębokim wykrywaczem tylko trzeba go poznać,no i najważniejsze olać wszystkie programy z netu,najlepiej stwożyć sobie programik do własnych potrzeb i celów.Niewiem jaki jest fiszer,garet czy może tesoro i napewno się nie dowiem,raz zdradziłem firme i więcej tego nie zrobię.To jest tak jak z tel.chodzisz z nokią,kupisz np.simensa i już coś ci w nim nie pasuje.POZDRAWIAM EMKA
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ZAMIANA Explorer XS na White's

Post autor: ProScan »

Czy ja dobrze zorozumiałem, że zamiana już niaktualna ?

Jeśli tak, to przesunę ten wątek z Kramiku w inne miejsce bo jest bardzo ciekawy.

:pa

proscan
emka
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 16, 2006 4:27 pm
Lokalizacja: STEGNA

Re: ZAMIANA Explorer XS na White's

Post autor: emka »

Tak nie aktualne zapomniał powiadomić.POZDRAWIAM EMKA
ODPOWIEDZ