Nakrętka W5900DiProSL

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: kaytek »

Witam. Nie znalazłaby się przypadkiem u Pana jakaś wolna nakrętka do śruby podłokietnika przy Whitesie 5900? poprzednia cholerka niestety odkręciła mi się ukradkiem i czmychnęła gdzieś po środku zaoranego pola. Kiedy się zorientowałem, niestety, było już za późno :(
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: ProScan »

Sama nakrętka ?

Może się znajdzie. Jeśli był Pan moim klientem to dam gratis, jeśli nie to X zł (X na email).

:D

proscan
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: kaytek »

klientem już byłem - nabyłem od Pana instrukcję do mojej maysznki. Proszę o dalsze informacje na maila.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: ProScan »

OK - znalazłem. Nakrętkę postaram się nadać bez zwłoki na os. Jagiellonów.

:pa

proscan
kaytek
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 22, 2006 9:07 am

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: kaytek »

Panie Piotrze, nakrętka dotarła, ale tak być nie może, żeby Pan dokłada do własnego interesu. Naprawdę z wielką przyjemnością zapłacę choćby symboliczną kwotę plus zwrot kosztów przesyłki. Dla tego proszę o podanie na maila nr konta na które ma być dokonana powyższa wpłata.
Serdecznie pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nakrętka W5900DiProSL

Post autor: ProScan »

Eee, tam. Nie ma o czym mówić.

Osoby które były (i są) moimi klientami mają specjalne względy.

Oczywiście nie mogę rozdawać wszystkiego za darmo bo bym poszedł z torbami, ale od czasu do czasu, taki drobiazg jak nakrętka do śruby mogę wysłać za free. Żałuję że nie stać mnie na większe rozdawnictwo.

Nie chcę krakać, ale pewnie będzie kiedyś jakaś okazja, że będzie Pan zmuszony jakieś pieniądze u mnie zostawić.

Czego jednak Panu nie życzę.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ