(torszkę na plażę i do lasku na jakieś łuski ,bgneciki,odznaki)
-Discovery 1100
-BOUNTY HUNTER Tracker IV( tylko jak narazie jest ich brak w VIKINGU.,Szkoda)
-DUKAT 7
-BOUNTY HUNTER QuickSilver
-BOUNTY HUNTER Tracker II
-http://www.allegro.pl/item207193942_geoscan_geo_3_cx.html
-http://www.geodetektor.com/22.html
-http://www.geodetektor.com/55.html
Bardzo proszę o pomoc .!!
