Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Mrand - mogę wiedzieć kto to?
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Mrand - wybitny spec od wykrywaczy. Entuzjasta, konstruktor, eksperymentator.
Do niedawna "autoryzowany" serwisant Tesoro.
Jego strona: http://www.republika.pl/mrand/
proscan
Do niedawna "autoryzowany" serwisant Tesoro.
Jego strona: http://www.republika.pl/mrand/
proscan
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Drogi ProScanie chylę czoła do osoby Pana Andrzeja Mariańskiego, gdyż jest to wspaniały człowiek, który wzbogacił mojego W 5900 di pro o tryb mix-tone, dzięki czemu moja maszyna stała się bez porównywania lepszym detektorem, który stał się wspaniałym egzemplarzem do poszukiwań nie tylko drobnicy ale i militarki. Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy.
Edd
Edd
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
który stał się wspaniałym egzemplarzem do poszukiwań nie tylko drobnicy ale i militarki
A wcześniej się nie nadawał do militarki
proscan
Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )
Witam,
Sytuacja zaczyna powoli się wyjaśniać. Zdjęcia mitycznego wykrywacza, który widział kuzyn kolegi można już zobaczyć tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=807
Podobno wykrywacz nie jest jeszcze w normalnej sprzedaży, ale istnieje naprawdę.
proscan
Sytuacja zaczyna powoli się wyjaśniać. Zdjęcia mitycznego wykrywacza, który widział kuzyn kolegi można już zobaczyć tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=807
Podobno wykrywacz nie jest jeszcze w normalnej sprzedaży, ale istnieje naprawdę.
proscan