Co lepsze ? ACE 250 czy 1236 ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Co lepsze ? ACE 250 czy 1236 ?

Post autor: Zapytanie_email »

Dzień dobry

Pisze do pana bowiem chciałbym uzyskać odpowiedź na następujące pytanie czy fisher 1236X jest lepszym wykrywaczem od garetta 250? Czy prowadzi pan serwis fishera?

Z góry dziekuje za odpowiedź
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Co lepsze ? ACE 250 czy 1236 ?

Post autor: ProScan »

Witam,

To zbyt różne wykrywacze by powiedzieć który lepszy.

Na korzyść ACE przemawia

- niższa cena
- identyfikacja znaleziska
- pomiar głębokości
- zasilanie z paluszków
- waga

Na plus modelowi 1236 można zaliczyć:

- liniową dyskryminację;
- możliwość regulacji częstotliwości (i odstrajania się od źródła zakłóceń);
- większą prostotę
- większą sondę (dla wykrywaczy kupionych w Polsce).

Proszę przeszukać to i inne fora wpisując w wyszukiwarkę 1235, 1236, 1225, ACE250.

Oczywiście serwisuję Fishera*

:pa

proscan

PS
Uwaga - sytuacja się zmieniła w 2008 roku - http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258
ODPOWIEDZ