Jaki jest najlepszy?
Re: Jaki jest najlepszy?
Proszę mi powiedzieć "w zamian" jaki jest najlepszy samochód typu kombi. Chcę kupić.
proscan
proscan
Re: Jaki jest najlepszy?
No to ja na Minelaba !
Re: Jaki jest najlepszy?
GTI nie jest produkowany przez firmę Minelab.
proscan
proscan
Re: Jaki jest najlepszy?
Witam! M
Proscan chciał wytłumaczyć że nie ma najlepszego wykrywacza tak jak samochodu dla jednego będzie to GTI2500 a dla drugiej osoby XLT
jeden lubi że XLT ma dużo ustawień że można mieć pod kontrolą każdą jego funkcję etc. a drugi woli prostszy sprzęt np. x-terra 70
pozdrawiam reglass
Proscan chciał wytłumaczyć że nie ma najlepszego wykrywacza tak jak samochodu dla jednego będzie to GTI2500 a dla drugiej osoby XLT
jeden lubi że XLT ma dużo ustawień że można mieć pod kontrolą każdą jego funkcję etc. a drugi woli prostszy sprzęt np. x-terra 70
pozdrawiam reglass
Re: Jaki jest najlepszy?
jakie pytanie, taka odpowiedź.
Re: Jaki jest najlepszy?
ostatnio pojawiły się sprzęty hobbystyczne na aukcjach oscylujące w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych , wiecie może co to za nowości ?
Re: Jaki jest najlepszy?
Proszę podać linka. Najlepiej w innym wątku. Ten wątek dotyczy "najlepszych" a nie najdroższych, co nie jest równoznaczne.
A oszustów którzy widują cene złomu nie brakuje.
proscan
A oszustów którzy widują cene złomu nie brakuje.
proscan
