cewki "snajperskie"

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Zablokowany
Jadzia
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 22, 2005 8:09 pm

cewki "snajperskie"

Post autor: Jadzia »

Witam,
myślę że dział wybrałem dobrze bo oporny jestem :)
Do jakich celów stworzone zostały cewki do wykrywaczy o małej średnicy? Jakie są ich wady, a jakie zalety?
pozdrawiam
Jadzia
CONRADO
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 01, 2007 2:16 pm

Re: cewki "snajperskie"

Post autor: CONRADO »

Sa to cewki przeznaczone do szukania w bardzo zasmieconym terenie-gdzie szukanie duza cewka odpada-mozna nimi oczywiscie szukac w szczelinach-tam sie tez nie zmiesci duza cewka ale ogolnie to sa one po to zeby w miejscach zasmieconych wykrywacz nie fiksowal jesli ma 2 przemdioty pod duza cewka.Zalety to na pewno mozliwosc szukania w miejscach w ktorych ze zwykla cewka sie praktycznie nie da szukac a minusy to na pewno to ze trzeba sie umachac ta ceweczka-czyli rozmiar takiej cewki jest zarowno plusem jak i minusem...jesli cos zle mowie to prosze o poprawe-sam chetnie wzbogace swoja wiedze
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: cewki "snajperskie"

Post autor: ProScan »

Witam,

Conrado już z grubsza odpowiedział :1

Ja odpowiedziałem już wcześniej (jednak w innym dziale):

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=458

:pa

proscan

PS
Wątek blokuję - proszę ewentualnie rozwijać temat w wątku powyżej.
Zablokowany