porównanie EX II a quattro

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: ProScan »

Witam,

Wybrać tryb COIN and JEWELRY i ewentualnie podciągnąć czułość.

Jak najwięcej kopać na etapie uczenia się.

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: Witcher »

Albo tryb all metal,czulosc kolo 16 i trash na high.Kop wszystko co daje wysoki sygnal albo niepewny (ignorujac buczenie od zelastwa).
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: jacek1 »

Witam

Proscan ma racje, jak najwięcej kopać.

Ja chodzę z takimi ustawieniami czułość w trybie ręcznym (nie auto) na poziomie 19.
Program COIN and JEWELRY z odrzuceniem od - 10 do +5
Treshold na 9

Oczywiście czułość jest uzależniona od trudności gruntu.
Poznanie tych wykrywaczy jest trudne ale warte,"święci garnków nie lepią" więc i Ty się nauczysz.

Wittman skąd jesteś?

Pozdrawiam.
wittman
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 30, 2008 10:59 am

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: wittman »

z wawy ale czesto b ywam w twoich okolicach :)
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: jacek1 »

Witam

Ja już rzadziej bywam w Elblągu a częściej w W-wie.Możemy się spotkac to Ci zademonstruje Quattro MP.gucin@op.pl
wittman
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 30, 2008 10:59 am

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: wittman »

jeszcze panie Piotrze takie dwa pytanka:
- gdzie można znaleść w quattro datę produkcji
- czy wtyczka sondy (część zamontowana w pudełku elektroniki) powinna wykazywać jakiś ruch czy jest zamontowana na stałe a moja jest obruszana
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: porównanie EX II a quattro

Post autor: ProScan »

Ad 1. Po numerze seryjnym można określić datę, ale tylko u producenta.

Ad 2. Gniazdo jest luźne, bo nie jest nigdzie na sztywno mocowane, tylko uchwycone w gumowej obejmie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ