Witam.
Niestety, obecny podłokietnik nadpękł wzdłuż otworów na śrubkę mocującą. Podobno taki element jest stosunkowo drogi, jak na swoją prozaiczność - czy to prawda? Jak kształtuje się jego cena i czy nie miałby Pan jakiegoś "wolnego" u siebie na stanie?
Pozdrawiam
Podłokietnik do W5900
Re: Podłokietnik do W5900
Tak - to dosyć drogi podzespół jak na jego "zaawansowanie technologiczne", sprzedawany w komplecie ze śrubką, paskiem oraz piankami.
O cenę proszę pytać na email. Mam na stanie.
proscan
O cenę proszę pytać na email. Mam na stanie.
proscan
Re: Podłokietnik do W5900
poszedł mail. pozdrawiam