nieszczęsny podłokietnik w xlt

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
irekn
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 14, 2008 9:29 am

nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: irekn »

witam jak w temacie (złamał sie :cry: )prosze o info jaki to jest koszt podobno jest drogi ale chciałem się dowiedzieć jak drogi z góry dziękuje
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Informacje o cenach udzielam emailowo - poszło.

:pa

proscan
irekn
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 14, 2008 9:29 am

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: irekn »

witam dziękuje i oczywiście zamówię :) adres wysyłam na emaila proszę jeszcze jezeli jest możliwość wysłać te śrubeczki do przykręcenia pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

śrubeczki oraz pasek są w zestawie

:pa

proscan
irekn
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 14, 2008 9:29 am

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: irekn »

paczuszka doszła super =D> dziękuję i pozdrawiam
vismajor
Posty: 41
Rejestracja: pn lut 06, 2006 11:13 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Podłokietnik xlt

Post autor: vismajor »

Witaj Proscan ! Proszę o szczegóły na maila (podłokietnik xlt + koszty przesyłki)
Pozdrawiam
Don Joker
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 27, 2008 9:29 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: Don Joker »

Podłączę się pod temat, dzisiaj złamał się podłokietnik do XLT :cry: . Mogę prosić o cenę (+ koszty przesyłki)?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Dzisiaj rozpoczynam urlop do sierpnia - proszę pytać w Vikingu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Podłokietnik do Whitesa jest naprawdę drogi, więc dla kogoś kto woli zaoszczędzić, ma możliwości, chęć i czas proponuję sposób kolegi z forum PS:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=62019

:pa

proscan
Marek S
Posty: 45
Rejestracja: ndz sie 02, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: pomorskie

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: Marek S »

Podłokietnik nie musi być taki półokrągły, uważam że bardzo wygodny jest w Garrecie, z płaskimi długimi ściankami. Chyba nawet łatwiej zrobić ;)
forte
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: forte »

Potrzebuję podłokietnik do DFX'a. Sprawdziłem cenę u dealera (viking) ale cena moim zdaniem jest zbyt wysoka, jeśli ktoś chcę sie pozbyć swojego (np. wymienia go na limlock'a) lub ma taki na zbyciu to proszę o informację.
Pozdrawiam
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: gawron »

forte
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: forte »

Dzięki, widziałem tą aukcję, niestety ja potrzebuję podłokietnik który był montowany orginalnie bo taki dorabiany już posiadam. Z drugiej strony zastanawiam się dlaczego kawałek stalowej blachy kosztuje aż tyle?
raf003
Posty: 26
Rejestracja: wt cze 20, 2006 8:54 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: raf003 »

Witam . Odnośnie ceny podłokietnika , który wystawiłem na Allegro . Wykonany jest on z 2 mm. blachy aluminiowej , nie zaś stalowej . Koszt lakierowania proszkowego w mojej okolicy , to 10 pln. /szt. przy elementach tej wielkości . Reszta to mój " zarobek" , chociaż biorąc pod uwagę ilość godzin jakie musiałem spędzić przy tym podłokietniku , to i tak najlepiej chyba zarobił lakiernik :lol: . Szczerze mówiąc dla mnie bardziej abstrakcyjna wydaje się cena podłokietników oryginalnych . Pozdr. :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: nieszczęsny podłokietnik w xlt

Post autor: ProScan »

Ta samoróbka wygląda bardzo dobrze i może być nawet lepsza (w sensie mocniejsza) od oryginału.

Cena w Szkocji to niestety 10 funtów i tu zaczyna się problem, bo trzeba to ściągnąć do Polski, zapłacić podatki i jeszcze na tym coś zarobić.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ