ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
htr
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 05, 2008 1:50 pm

ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko

Post autor: htr »

wszyscy twierdzą ze ace 250 rewelacyjnie radzi sobie z drobnicą
ale czy na tym sie konczy jego rewelacyjnosc?
czy "zobaczy" cos wiekszego i głębiej zakopanego
posiadacze 250 jakie macie doswiadczenia z ace'm i wiekszymi przedmiotami zalegającymi głębiej ,jak głęboko sięga ace?
pawcion123
Posty: 9
Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
Lokalizacja: nowe miasto lub

Re: ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko

Post autor: pawcion123 »

Witam.Raz udało mi się trafić łopatę na głębokości ok 60cm.Detektor dawał piękny sygnał kolorku :).To było moje najgłębsze trafienie jeżeli chodzi o Ace'a 250 :) :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko

Post autor: ProScan »

Sam widziałem jak kolega z podobnej głębokosci wykopywał jakąś pogiętą skrzynkę z MG.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ