wszyscy twierdzą ze ace 250 rewelacyjnie radzi sobie z drobnicą
ale czy na tym sie konczy jego rewelacyjnosc?
czy "zobaczy" cos wiekszego i głębiej zakopanego
posiadacze 250 jakie macie doswiadczenia z ace'm i wiekszymi przedmiotami zalegającymi głębiej ,jak głęboko sięga ace?
ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko
-
pawcion123
- Posty: 9
- Rejestracja: sob cze 07, 2008 6:08 pm
- Lokalizacja: nowe miasto lub
Re: ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko
Witam.Raz udało mi się trafić łopatę na głębokości ok 60cm.Detektor dawał piękny sygnał kolorku
.To było moje najgłębsze trafienie jeżeli chodzi o Ace'a 250

Re: ACE 250 w praktyce ,duze rzeczy głęboko
Sam widziałem jak kolega z podobnej głębokosci wykopywał jakąś pogiętą skrzynkę z MG.
proscan
proscan